Культурно-масова робота

В коледжі створена потужна база для виховної роботи: актова зала на 300 місць; сучасна дискозала в гуртожитку та студія звукозапису «Шанс», оснащені сучасною музичною та світловою апаратурою; костюмірна з великою кількістю українських народних, історичних та сучасних костюмів; музей історії коледжу; музей графів Бобринських, спортивна та тренажерна зали, спортивні майданчики на стадіоні та ін.
В коледжі працюють 11 предметних гуртків, 12 клубів за інтересами, 10 гуртків технічної творчості, 5 колективів художньої самодіяльності та 6 спортивних секцій. Серед них:
  • Гуртки виразного читання "Дзвени слово"; творчо обдарованої молоді "Мовознавців" та інші
  • Народний самодіяльний колектив "Сріблянка"
  • Гурток історичної драми
  • Збірна команда КВН "Смело, товарищи, в ногу"
  • Студія звукозапису "Шанс"
  • Хореографічна студія

Народний аматорський колектив "Сріблянка"

Керівник – Людмила Степанівна Хавренок, відмінник освіти України, викладач вищої категорії.

Концертмейстер – Євген Миколайович Хавренок . 

Самодіяльний колектив коледжу «Сріблянка» заснований в квітні 2007р.. 28.02.2008 р. ансамблю присвоєно почесне звання «Народний аматорський колектив», яке було підтверджене в 2012 році.   

Колектив виступає як у повному складі, так і окремими ансамблями, постійно бере  участь у Всеукраїнських та обласних конкурсах, фестивалях, культурно-масових заходах області та міста. У Всеукраїнському фестивалі до Дня Європи учасники колективу «Сріблянка» завоювали срібну медаль; у фестивалі української пісні в місті Київ посіли І місце в номінації «Кращий ансамбль».

Своєю творчістю колектив виховує любов до української пісні, розкриває яскравість народних обрядів та звичаїв. 

Гурток історичної драми 

Керівник – Наталія Борисівна Руденко.
Учасниками гуртка підготовлено вистави: «Роксолана», «Дитя кохання» (присвячена пам’яті графа Бобринського О.О.), «Невмируща спадщина памяті» (присвячена пам’яті Пилипа Орлика – творця першої української Конституції), «Гетьман Мазепа», «Слава козацька» (присвячена пам’яті гетьмана Івана Сірка), "Княгиня Ольга".
 
Студія звукозапису «Шанс» 

Керівник – Олена Володимирівна Коваль

Студія готує солістів та вокально-інструментальний ансамбль для виступів на загальнотехнікумівських, міських святах та участі в конкурсах вокалістів різних рівнів; забезпечує музичне та світлове оформлення культурно-масових заходів.

За останні роки студією підготовлені такі талановиті вихованці, як Євгенія Титоренко, Анастасія Гаража, Ірина Білик, Роман Осколков, Анна Бовикіна, Тарас Сільванович, Данило Хільченко, Юрій Харенко, Ігор Клейман, Ярослав Парфьонов, Михайло Тітаровський, Айсель Юсубова. Студентки Глухова Анастасія та Губська Дар’я стали переможницями Міжнародного конкурсу-фестивалю "Сонце, радість, краса" в Болгарії. Випускниця коледжу Пічкур Наталія у 2012 році стала фіналісткою ІІ Всеукраїнського конкурсу "Голос країни". Студент Трощенко Павло став переможцем телегри «Караоке на майдані».

 

Хореографічна студія бально-спортивного танцю "Вересень" ("Stud-dance")

Керівник – Заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії, президент обласної асоціації спортивного танцю, випускниця коледжу Тетяна Георгієвна Гончарова.

Здійснює підготовку хореографічних виступів за різними стилями та напрямками. Готує хореографічні композиції для Народного аматорського колективу «Сріблянка», солістів студії «Шанс», виступів команд КВН.

Учасники колективу спортивно-бального танцю «Вересень» – призери обласних та Всеукраїнських турнірів.

Студенти коледжу Валерія Кикоть і Тимофій Бурцев – Золоті та Срібні призери Всеукраїнського фестивалю “Нове покоління”; переможці V Міжнародного конкурс “Art-bomb” та Міжнародного конкурсу “Kristal-star” у місті Прага.

Михайло Полторацький і Бреус Вікторія – Золоті та Срібні призери Всеукраїнських конкурсів з бально-спортивних танців.