Бібліотека

 

Структурний підрозділ коледжу – бібліотека проводить бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів у забезпеченні всіх напрямків навчально-виховного процесу.

Інформаційна цінність бібліотеки забезпечується універсальним книжковим фондом – понад 60 тис. примірників книг, який відповідає змісту навчальних, інформаційних та виховних функцій бібліотеки, запитам та інтересам читачів.

Бібліотека обслуговує понад 900 користувачів в режимі абонементу та читальної зали. Пріоритетними напрямками роботи бібліотеки є:

- інформаційно-методичне забезпечення навчального процесу;

- особистісно-орієнтований підхід до обслуговування читачів;

- впровадження інноваційних форм і методів роботи.

До послуг користувачів електронна бібліотека з рубриками:

- навчальні посібники;

- методичні матеріали;

- нормативні документи;

- програми;

- журнали;

- мультимедійні матеріали;

- художня література.

Електронна бібліотека – це власні бази даних і комплекс автоматизованих послуг, методичні розробки, написані викладачами нашого коледжу. 

Інформаційна культура сьогодні – це новий світогляд, нове мислення, а також спілкування в різних інформаційних потоках, орієнтоване на саморозвиток і самоосвіту.

Бібліотекарі коледжу постійно працюють над тим, щоб студенти ставились до бібліотеки, як до невичерпного джерела інформації, як до осередку, де не лише можна поповнювати свої знання але й відпочити, поспілкуватись з однодумцями, висловити власні погляди з упевненістю, що їх зрозуміють.

Це зумовлює використання в роботі з ними таких форм: година спілкування, відверта розмова, теоретична конференція, вечір поезії, інтелектуальна гра, зустрічі з цікавими людьми, вечір-портрет, усний журнал та ін.

І тоді ще більше наповнюється, конкретним змістом визначення: «Ми працюємо для вас і разом з вами на ваш успіх».