Свято весни та гумору в коледжі

Цей тиждень видався насиченим на події в Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ.

Студенти, працівники та викладачі протягом тижня брали участь у різних акціях, а саме: «Посади дерево миру», «Зелене майбутнє сивого Тясмину», «За чисте довкілля», «Привітай бійця з Великоднем». Ми всі добре попрацювали. Тому і відпочинок, який організували студенти 2 курсу в останній робочий день тижня в нас вийшов на славу.

7.04.2017 року відбулася традиційна гра КВН. Участь у грі  взяли 5 команд: гр. ВЦР15 - «Пацанки та панянки» (кл. кер. Олійник О.Л.),                    гр. ОКС15  - «ПарадОКСи» (кл. кер. Подобна О.П.), гр. МД15 – «ПідБорисовичі» (кл. кер. Абрамов О.Б.), гр. ПСК15 – «АУЄ» (кл. кер. Шимчук Л.М.) та збірна гр. МЕХ15 та гр. ОМР14 – «ЧУ-МО» (кл.кер. Строгецька В.М.). Символічною з подіями у країні стала і тема гри -«Європейська весна».

У конкурсі  «Весна іде» студенти представляли свої команди та спеціальності. У відеоконкурсі  «Наші в Європі» студенти поділилися з глядачем своїми мріями про безвізовий режим для України. У третьому – останньому конкурсі «Сміла – столиця Євробачення» студенти показали свої музичні здібності та розкрили таємниці проведення цьогорічного  Євробачення в Україні.

Членам журі у цей день ніхто не міг позаздрити. Команди виступили феєрично,  тому було і складно визначити найкращих.

 Прекрасні музичні номери самодіяльності коледжу – студії «Шанс» під керівництвом Коваль О.В., запальний танок ансамблю «Вересень», кер. Гончарова Т.Г.,  доповними захід та дали можливість журі остаточно визначитися з переможцями! Отже,  найкращими серед кращих стали:

1 м. – гр. ОКС16 «ПарадОКСи»;

2 м. – гр. ВЦР16 – «Пацанки та панянки»; збірна гр. МЕХ15 та гр. ОМР14 – «ЧУ-МО»;

3 м. - гр. МД15 – «ПідБорисовичі»;

4 м. - гр. ПСК15 – «АУЄ».

Дякуємо всим, хто підготував це свято для колективу коледжу. З нетерпінням чекаємо Дня Європи та Дня здоров’я, де тема Європи буде продовжена.

                                         Прес – центр коледжу

 

фото: 
Невизначено