І знову в рідні стіни

…Бо складовою всесвіту цього

Є викладач, студент і випускник…

За традицією літнього сонячного дня у Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ  відбулося хвилююче і величне свято - вечір зустрічі з випускниками минулих літ. Радісна, піднесена, хвилююча атмосфера вирувала на подвір’ї коледжу. Цього року до рідної Alma mater із різних куточків України завітали більше 300 випускників, які 5, 10, 15, ….. і 55 років тому закінчили навчальний заклад. Вони відвідали зали музею історії коледжу та музею графів Бобринських, аудиторії та навчальні лабораторії, знову відчули атмосферу юності, міцної дружби, підтримки, теплоти, зробили колективні фото на згадку зі своїми улюбленими викладачами.

Особливо приємно було бачити найстарших випускників, які відсвяткували 50-55-річний ювілей з дня закінчення коледжу – технологів, механіків 1962 та 1967 років випуску. Крім того, на зустріч завітали і випускники 1972, 1977, 1982, 1987, 1992, 1997, 2002, 2007 та 2012 років.

Гостей зустрічали директор коледжу, завідувачі відділень, викладачі, багато хто із яких цього дня зустрілися не лише зі своїми колишніми студентами, а й зі своїми однокурсниками, бо й самі - випускники навчального закладу. Серед них своїх вихованців радо зустрічали класні керівники: Валентина Борщ, Жанна Чорна, Валентин Решетняк, Алла Волощук, Анатолій Коваленко, Світлана Тищенко, Галина Таценко, Ольга Герасимчук, Олена Демченко, Олена Кикоть, Вікторія Сєразєєва, Тетяна Зінченко, Ірина Зайцева, Ніна Білик, Марина Юр’єва, Людмила Хвиля.

На зустрічі також були присутні ветерани педагогічної праці, які в свій час багато сил, свої знання та любов віддавали молодому поколінню: Валентина Хоменко,  Сергій Судорженко, Василь Мирошніченко, Ніна Кикоть, Михайло Ковіта, Сергій Мамонтов, Галина Карамушка.

Далі випускники були запрошені до актової зали, де відбувалося святкове дійство. Свято розпочав директор коледжу Олександр Хоменко, який висловив подяку усім випускникам за відданість та за те,  що не забувають рідний навчальний заклад і своїх улюблених викладачів. Заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Кикоть провела традиційну «перекличку» присутніх випускників минулих літ. Слова вдячності лунали і від випускників. Для всіх присутніх цей вечір – зустріч  із минулим оскільки є можливість пригадати добрих друзів, цікаві заняття, веселі перерви, поїздки та екскурсії разом із групою, є час подякувати мудрим викладачам за правильні поради. Це можливість отримати незабутні враження, приємні спогади, перегорнути книгу  історії своєї юності. Чим далі студентські  роки, тим теплішими і ціннішими стають спогади і слова про коледж…

Яскраво і незабутньо привітали гостей творчий колектив обдарованої студентської молоді: народний аматорський колектив «Сріблянка»; солісти студії звукозапису «Шанс» та танцювальний дует у складі Михайла Хінціцького та  Дарини Аністратенко.

Дійсно, значимою частиною всесвіту для присутніх  є  їхня Alma mater – Смілянський коледж харчових технологій Національного університету харчових технологій. Зустріч добігала кінця, випускники розходилися неохоче, та у коледжі ніколи не прощаються зі своїми випускниками, а лише говорять їм «до зустрічі». Тож тепер чекають на наступну.

фото: 
Невизначено