НАЗВАНО ІМЕНА КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ ТА ТРЕНЕРІВ СМІЛИ

За рішенням спортивного активу міста та підсумками досягнень за минулий рік «Кращою спортсменкою року» (з олімпійських видів спорту) стала Маргарита Бабіцька, вихованка ДЮСШ “Олімп” за досягнення у легкій атлетиці (тренер Катерина Чернявська).
Друге місце у номінації посіла Каріна Жаркова, вихованка БДЮТ за здобутки у змаганнях з настільного тенісу (тренер Світлана Цьома).

НОМІНАЦІЯ «Краща спортсменка року» (з неолімпійських виді спорту).

Переможцем визнано Юлію Білякову, вихованку ДЮСШ “Олімп” за добутки у карате (тренер Сергій Пітенко).

ПризериВалерія Кравчук та Євгенія Яременко, вихованки СК “Прайд” (тренер Анатолій Левченко)

НОМІНАЦІЯ «Краща команда року»

Переможець – команда з футболу ДЮСШ “Олімп”, вихованці 2007 року народження (тренер Віталій Прудніков).

Призові місця – команда із спортивного туризму БДЮТ (тренер  Вікторія Молчан), команда з баскетболу БДЮТ (тренер Іван Петренко) та команда дівчат з волейболу Смілянського коледжу харчових технологій (тренер Микола Могилевський).

НОМІНАЦІЯ «Кращий тренер року» (з олімпійських видів спорту)

Переможець – Віталій Прудніков, тренер-викладач ДЮСШ “Олімп”, футбол.

Призери – Іван Петренко, керівник гуртка «Баскетбол» БДЮТ та Дмитро Гусєв, тренер-викладач ДЮСШ “Олімп”, веслування.

НОМІНАЦІЯ «Кращий тренер року» (з не олімпійських видів спорту)

Переможець – Анатолій Левченко, голова та тренер спортивного клубу “Прайд”, єдиноборства.

Призери – Сергій Пітенко, тренер-викладач ДЮСШ “Олімп”, голова та тренер СК “Монарх” та Станіслав Ковбаса, тренер-викладач ДЮСШ “Олімп”, голова та тренер СК “Спарта”, Вікторія Молчан, керівник гуртка “Спортивний туризм” БДЮТ.

НОМІНАЦІЯ «Сильні духом» (паралімпійські види спорту)

Переможець – Ірина Яринка, у складі збірної України з паарканое виборола 4-те місце на Паралімпійських іграх.

Призери – Анна Коротич, легка атлетика та Дмитро Комиз, шашки (тренер Ніна Дем’яненко).

НОМІНАЦІЯ «Сенсація року»

Переможець – Михайло Якушин, вихованець СК “Восток”, карате (тренер Сергій Цаподой).

Призери – Дар’я Сидоренко, вихованка СК “Прайд”, хортинг, Іван Рибкін, вихованець регбійно-футбольного клубу “Сміла” (тренер Вадим Студанс), Поліна Безсонна, вихованка БДЮТ, шахи (тренер Анатолій Карчевський) та Юлія Білякова, вихованка ДЮСШ “Олімп”, карате (тренер Сергій Пітенко)

Переможці та призери отримали Кубки, грамоти виконавчого комітету та пам’ятні подарунки.

Невизначено
Розділ: