Святкове вітання

  До Дня захисника України та Дня українського козацтва працівники коледжу отримали приємний сюрприз-подарунок - святковий  концерт, підготовлений колегами.

  Чарівні ведучі Ольга Подобна, Тетяна Чубін та Світлана Яковлєва з гумором перегортали сторінки вітального концерту, а присутні насолоджувалися  калейдоскопом яскравих виступів.

  Розпочався концерт виступом тріо ведучих. Весела пісня-звернення  жінок-козачок до своїх чоловіків-козаків налаштувала всіх на жартівливий лад.

  Глядачі оплесками зустрічали виступ улюбленого дуету в складі Ольги Подобної та Володимира Строгецького. Пісня про дівчину-моргульку та запальний танець викликали шквал аплодисментів.

  Олена Коваль додала ліричної нотки, заспівавши «Ой у вишневому садку».

  Гумореска у виконанні Сергія Чурилова нікого не залишила байдужим і весь його виступ супроводжувався гучним сміхом та оплесками.

  Володимир Бардадим піснею «Душа обязана трудиться» налаштував на серйозний лад, а неперевершену «Червону руту», у виконанні Інни Матвієць, підхопили всі присутні.

  З піснею «Їхали козаки здобувати славу»  на сцену вийшли Світлана Дунець, Ольга Капустянська, Валентина Строгецька, Тетяна Чубін, Інна Матвієць, Світлана Яковлєва  та Ольга Подобна.

  А  фінальним акордом концерту стала пісня у виконанні Олени Коваль.

  На завершення концерту до присутніх звернулися з вітальними  словами заступник директора Олена Вікторівна Кикоть та голова профкому Олег Іванович Коваленко. Окремі щирі і теплі вітання та слова вдячності були сказані викладачеві Валерію Михайловичу Білику, учаснику АТО. 

фото: 
Невизначено