Новини студентського профкому

Студенти коледжу створили соціальну рекламу на тему академічної доброчесності. Спеціально для аудіосупроводу даного відеороліку студентом групи МД15 Владиславом Чирвою був написаний та зачитаний РЕП. 


Акція милосердя та доброти

Що таке доброта, милосердя? Насамперед це готовність допомогти, пожертвувати собою заради інших, безкорисливо творити добро. Вважаю, що це та якість, яка необхідна всім нам і якої зараз дуже не вистачає. Доброта й милосердя, як ніколи, актуальні в наш час. Кажуть, милосердя й доброта — два крила, на яких тримається людство.

Приємно, що в стінах нашого закладу освіти ці поняття живуть і процвітають. Колектив однодумців – викладачів та студентів коледжу  щороку долучається до акції гуманізму, милосердя та людяності «Допоможи малечі».  

Організаторами квітневої акції милосердя стали студентки групи ВЦР16 Семко Н. та Капелюшна Т., які змогли віднайти однодумців, зібрати необхідні речі, іграшки та солодощі діткам, які потребують нашого піклування.  Цього року благодійна допомога надійшла до дитячого відділення Комунального закладу "Черкаської обласної психіатричної лікарні" Черкаської обласної ради.

Дякуємо всім, хто долучився до акції. Творімо добро, будьмо чуйними, милосердними, уважними й привітними! Даруймо людям радість, і життя наше стане кращим! 

 

Вітаємо студентів-переможців ІІ етапу конкурсу «Студент року -2017»

Валентин Артеменко – золотий призер конкурсу «Студент року-2017» та переможець номінації «Гордість коледжу»

Михайло Хінціцький – срібний призер конкурсу та переможець номінації «Лідер»

Назар Щербак– бронзовий призер конкурсу та переможець номінації «Вдалий старт»

Анна Буряченко – переможець номінації «Творчий зліт»

Вікторія Косенко – переможець номінації «Студент-інтелектуал»

Владислав Гаврилко – переможець номінації «Майбутній освітянин»

Золотий, срібний та бронзовий призери конкурсу були нагородженні грошовими сертифікатами.

Бажаємо всім учасникам подальших успіхів, наполегливості у досягненні поставлених цілей, творчого запалу, ініціативності! 


 

 

Невизначено