Участь у VІ сесії Молодіжного парламенту

Вікторія Чабан, студентка Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ, перебувала в місті Кропивницький з метою навчання розбудови молодіжної політики на базі Молодіжного парламенту міста.

Серед інших представників вищих навчальних закладів Черкащини та Кіровоградщини, Вікторія, маючи певний досвід як голова Смілянського молодіжного активу, представляла  своє місто та мала можливість перейняти досвід громадської роботи молоді Кропивницького.

«Це були незабутні три дні, адже кожен з них був особливий по-своєму. Першого ж дня депутати Кропивницького Молодіжного парламенту організували вишуканий бал для гостей. Ми ніби перенеслися на кілька століть назад.

Наступного дня нас дуже тепло зустріли в Льотній академії Національного авіаційного університету, де ми багато дізналися про цей навчальний заклад, історію розвитку літаків та навіть мали змогу побути пілотом в тренувальному літаку. Потім ми побували в Медичному коледжі ім. Є.Й.Мухіна.

Та найголовніше, ми були запрошені на VI сесію Молодіжного парламенту, де стали свідками співпраці депутатів, їх активної громадської позиції, довіри один до одного та взаємної підтримки.

 Останнього дня ми спілкувалися з куратором Молодіжного парламенту, депутатом обласної ради  Іриною Миколаївною Жаровою. Вона поділилася з нами спогадами про те, як створювався парламент, з чого починалася робота депутатів новоствореного молодіжного органу, надала цінні поради щодо організаційних питань та співпраці з міською владою.

Загалом, я перейняла багато корисного досвіду з організації роботи серед молоді, познайомилася з цікавими людьми, з якими сподіваюся підтримувати зв’язки й надалі, та отримала чимало позитивних вражень і спогадів» - розповіла нам Вікторія Чабан.

Сподіваємося, що набутий досвід буде спрямований на активізацію роботи студентського самоврядування коледжу та створення Молодіжного парламенту в нашому місті.

 

фото: 
Невизначено