Підвищуємо рівень професійної майстерності

Єдиний спосіб утриматися в цьому постійно змінюваному світі,

це утриматися в знаннях. Наше справжнє багатство – в тому, що ми знаємо.

Роберт Т. Кіосакі

Професія педагога складна і відповідальна, недаремно кажуть, що професія вчителя від Бога, а всі інші професії від вчителя. Справжній педагог повинен працювати на майбутнє, випереджати свій час. Тому він не може зупинитися на місці, для вчителя рух вперед у здобутті нових знань, у формування нових підходів до викладання є невід’ємною складовою професійного життя. Тому педагог – це людина, яка не лише навчає, а й сама навчається протягом всього свого життя.

От і в нашому коледжі відбувся І етап курсів підвищення кваліфікації для викладачів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, які проводились Центральним інститутом післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ "Університет менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України".

У процесі навчання викладачі коледжу ознайомились із спеціалізованими тематичними курсами, засвоїли основні тенденції розвитку освіти в умовах модернізації, нормативно-правове забезпечення функціонування закладів освівти, умови дотримання якості вищої освіти, психологічні особливості організації навчального процесу у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Надзвичайно цікавими та корисними були лекції «Сучасні освітні тренди» та «Теорія поколінь», проведені доцентом кафедри філософії та освіти дорослих, кандидатом політичних наук Єрмоленком Андрієм Борисовичем, «Стан дотримання ліцензійних умов надання освітніх послуг», «Система забезпечення якості професійної освіти відповідно до змін законодавства», яку провів старший викладач кафедри університетської освіти і права Бондарчук Павло Сергійович. Найбільш запам’яталися всім лекції про теорію поколінь (лектор Єрмоленко А.Б.) та про професійне вигорання, яку провела доцент кафедри психології управління, кандидат психологічних наук Євтушенко Ірина Володимирівна.

Дякуємо всім лекторам за цікаві та актуальні заняття! Завдяки вам викладі коледжу отримали теоретичні знання та практичні навички, які дадуть їм можливість реалізувати свої інтелектуальні здібності, розкрити творчий потенціал , втілити набуті знання у практичній діяльності.

фото: 
Невизначено