Ніколи знову. 1939 – 1945

У Смілянському коледжі відбулася низка заходів, присвячених Дню примирення та Дню Перемоги. Особливо насиченим стало 8 травня. Студенти і педагогічний колектив коледжу під час перерв отримали можливість переглянути унікальні кадри фронтової хроніки, ознайомитися з документами і матеріалами на виставці творчих та пошукових робіт студентів. Креативною стала і ключова подія – урочистий мітинг, присвячений травневим дням 1945 року.

Перед присутніми виступили почесні гості, що побували у зоні АТО: наш викладач Валерій Білик, випускник коледжу Сергій Решетняк, батько нашого студента Анатолій Гершун, голова ГО «Об’єднання ветеранів АТО Черкаської області» Сергій Водяний. Серед гостей був і представник міської влади, наш випускник - секретар Смілянської міської ради Костянтин Синьогуб.

Короткий історичний матеріал голови комісії суспільних дисциплін Валентина Решетняка підкреслив трагізм подій 1939 – 1945 років. Емоційно насиченими стали майстерні виступи учасників художньої самодіяльності  студії «Шанс» Альони Сакун, Зоряни Потилко, Влади Величко та Ірини Зімнохи.

Керівник Народного аматорського колективу коледжу «Сріблянка» Людмила Хавренок та чоловічий склад  колективу потужною піснею закликали відстоювати рідну землю від загарбників.

Студенти групи ОКС17 на чолі з класним керівником Ольгою Стеблиною відтворили інсценізацію пісні С.Вакарчука «Обійми мене» та випустили голубів у небо як символ миру на землі.

Захід закінчився хвилиною мовчання на честь вшанування пам’яті всіх загиблих у роки ІІ Світової війни та неоголошеної війни сьогодення. Також відбулось покладання квітів до Меморіалу пам’яті загиблих смілян-учасників АТО та пам’ятнику Невідомому солдату.

Після урочистої частини присутніх чекало справжнє спортивне свято: волейбольний матч між командами студенток – срібних призерок змагань ІІ обласної студентської спартакіади та збірної викладачів та випускників коледжу.

9 травня представники колективу різних поколінь взяли активну участь у святкових заходах міського рівня.

фото: 
Невизначено