Знайомство з виробництвом

У рамках проекту «МХП СТАРТ», викладачі комісії автоматизації і комп’ютерно-інтегрованих систем Заславний В.В. та Кикоть О.М. і студенти групи ОКС15 відвідали екскурсію на одному з підприємств агроіндустріального холдингу «МХП» («Миронівський хлібопродукт») - комплекс з переробки курчат-бройлерів ПрАТ «Миронівська птахофабрика» у м.Степанці.

Агроіндустріальний холдинг «МХП» – одна з провідних агропромислових компаній України. Основна діяльність якої розведення птиці, виробництво та продаж м'яса курки під маркою «Наша ряба» та продуктів з неї. Суттєво обігнала найближчих конкурентів.

У МХП три основних напрямки діяльності:

– рослинництво (вирощування кукурудзи, пшениці, соняшника, ріпаку), виробництво кормів та соняшникової олії;

– птахівництво і супутні виробництва (виробництво охолодженої курятини, продуктів швидкого приготування);

– інші сільськогосподарські операції (виготовлення свіжої яловичини преміум класу, фуа-гра, ковбасних виробів і копченини, фруктів).

На сьогоднішній день МХП об'єднує 23 підприємства по всій території країни та є власником 7 торгівельних марок, які відомі не лише в Україні, а і всьому світі. Географія експорту складає понад 50 країн світу.

На запрошення та за підтримки групи компаній МХП наша делегація відвідала ПрАТ «Миронівська птахофабрика» комплекс з переробки курчат-бройлерів.

На підприємстві МХП майбутніх електромеханіків та системотехніків гостинно зустріли і познайомили з технологічними процесами виробництв різних видів продукції. Студенти мали змогу поспілкуватися з адміністрацією та працівниками підприємства і отримати відповіді на питання щодо проходження технологічної практики та працевлаштування. Компанія дійсно пропонує гарні умови для проходження практики або стажування для молодих спеціалістів які прагнуть розвиватись за спеціальністю. Також відбулася розмова з нашим випускником минулих років, які вже встигли успішно зарекомендувати себе на підприємствах комплексу «МХП».

На завершення екскурсії студентів пригостили смачним обідом з дегустацією продукції ТМ «Наша ряба».

За посилання ви маєте можливість ознайомитись з діяльністю холдингу МХП більш детально: www.mhpstart.com/ або www.facebook.com/mhpstart/ .

Дякуємо за співпрацю! 

Невизначено