Інноваційні рішення

12 та 13 травня 2018 року адміністрація ПАТ «Миронівський хлібопродукт» запросила наших студентів 3 курсу взяти участь в хакатоні Student Agritech Challenge. Цей 30-ти годинний марафон відбувся на базі інноваційного парку UNIT.City в м. Київ. На нього з’їхалися 124 учасника з усієї України. Разом з експертами агроіндустріального холдингу МХП студенти мали змогу попрацювати над інноваційними ідеями автоматизації транспортування та подачі комбікорму в зону вирощування курей.

Наш коледж представили студенти Ярослав Демчук,  Владислав Коваленко, Василь Середич,  Едуард Фурман  – група ОКС15 та студент групи КВП15 Владислав Пахнющий, підготовкою  яких займався голова комісії автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих систем Валентин Заславний.

Не зважаючи на те, що наші студенти були наймолодшими – вони змогли без сторонньої допомоги розробити прототип власного проекту автоматизації та гідно його презентувати на загальний розгляд журі. І хоча наша команда і не отримала перше місце – досвід набутий студентами під час хакатону Student Agritech Challenge є неоціненним в підготовці молодших спеціалістів.

Дякуємо МХП за співпрацю!

фото: 
Невизначено