Результати підсумкової атестації з математики та української мови слухачів підготовчих курсів

№ п/п Прізвище, ім'я, по батькові Українська мова Математика Бали за підготовчі курси
Оцінка Додатковий бал Оцінка Додатковий бал
1 Артемов Артем Артемович 9 1,8 12 2,0 3,8
2 Арсеєнко Євгеній Андрійович 5 1,0 9 1,8 2,8
3 Архіпов Кирило Олександрович 5 1,0 4 0,8 1,8
4 Бабешко Андрій Володимирович 9 1,8 8 1,6 3,4
5 Баєв Андрій Андрійович 6 1,2 8 1,6 2,8
6 Баландіна Світлана Леонідівна 9 1,8 10 2,0 3,8
7 Бєльська Каріна Миколаївна 4 0,8 6 1,2 2,0
8 Бондаренко Інна Валеріївна 8 1,6 2 0,0 0,0
9 Борисов Денис Сергійович 8 1,6 9 1,8 3,4
10 Бочкарьов Кирило Олексійович 7 1,4 8 1,6 3,0
11 Буркацька Дарія Михайлівна 4 0,8 2 0,0 0,0
12 Вайвала Діана Юріївна 5 1,0 3 0,0 0,0
13 Висоцька Єлизавета Володимирівна 5 1,0 4 0,8 1,8
14 Вовк Яна Миколаївна 12 2,0 8 1,6 3,6
15 Водка Оксана Володимирівна 10 2,0 10 2,0 4,0
16 Гайван Ігор Ярославович 5 1,0 7 1,4 2,4
17 Герасімов Денис Сергійович 6 1,2 8 1,6 2,8
18 Герман Павло Анджеївич 9 1,8 4 0,8 2,6
19 Голубченко Єгор Володимирович 7 1,4 12 2,0 3,4
20 Гордієнко Сергій Олександрович 5 1,0 8 1,6 2,6
21 Дмитрієва Діана Петрівна 5 1,0 4 0,8 1,8
22 Дмитрієва Ліана Петрівна 4 0,8 6 1,2 2,0
23 Доброноженко Максим Михайлович 4 0,8 4 0,8 1,6
24 Єрмілов Гаврііл Валентинович 6 1,2 9 1,8 3,0
25 Жоголєв Артур Сергійович 3 0,0 11 2,0 0,0
26 Журба Олег Ігорович 4 0,8 12 2,0 2,8
27 Заболотний Вадим Олегович 5 1,0 8 1,6 2,6
28 Зарапін Нікіта Максимович 9 1,8 9 1,8 3,6
29 Зварич Божена Ігорівна 7 1,4 9 1,8 3,2
30 Зенькевич Анна Аркадіївна 9 1,8 9 1,8 3,6
31 Ільяшова Вікторія Сергіївна 7 1,4 4 0,8 2,2
32 Карданець Анатолій Олександрович 9 1,8 6 1,2 3,0
33 Каршина Вікторія Олександрівна 9 1,8 7 1,4 3,2
34 Кіча Даніїл Романович 10 2,0 10 2,0 4,0
35 Кобець Дмитро Анатолійович 6 1,2 6 1,2 2,4
36 Ковалевський Михайло Андрійович 7 1,4 1 0,0 0,0
37 Ковалець Юлія Ігорівна 10 2,0 9 1,8 3,8
38 Козін Амір Сафірович 4 0,8 4 0,8 1,6
39 Козіна Анна Євгеніївна 5 1,0 2 0,0 0,0
40 Колісник Максим Володимирович 8 1,6 6 1,2 2,8
41 Коломієць Анна Миколаївна 6 1,2 4 0,8 2,0
42 Кононенко Максим Вікторович 7 1,4 6 1,2 2,6
43 Кононова Валерія Ростиславівна 6 1,2 4 0,8 2,0
44 Короткова Ольга Сергіївна 10 2,0 10 2,0 4,0
45 Кузик Дмитро Олегович 9 1,8 9 1,8 3,6
46 Кулик Владислав Васильович 10 2,0 12 2,0 4,0
47 Курганська Дар'я Олександрівна 8 1,6 9 1,8 3,4
48 Лементар Олександр Олександрович 11 2,0 12 2,0 4,0
49 Левандовський Роман Денисович 8 1,6 10 2,0 3,6
50 Леус Олександр Сергійович 10 2,0 4 0,8 2,8
51 Леушина Руслана Олегівна 7 1,4 8 1,6 3,0
52 Литвин Максим Володимирович 6 1,2 4 0,8 2,0
53 Маліцька Вікторія Сергіївна 11 2,0 12 2,0 4,0
54 Малюк Вікторія Борисівна 6 1,2 4 0,8 2,0
55 Манько Владислав Володимирович 4 0,8 4 0,8 1,6
56 Мартинюк Владислав Миколайович 5 1,0 7 1,4 2,4
57 Михальчук Денис Ярославович 7 1,4 5 1,0 2,4
58 Назаренко Дмитро Олександрович 8 1,6 4 0,8 2,4
59 Неїжкаша Світлана Володимирівна 10 2,0 11 2,0 4,0
60 Оришич Ярослав Сергійович 9 1,8 9 1,8 3,6
61 Парахоня Іван Олександрович 7 1,4 6 1,2 2,6
62 Петренко Владислав Сергійович 7 1,4 10 2,0 3,4
63 Петрюк Артем Олегович 9 1,8 11 2,0 3,8
64 Пилипенко Віталій Сергійович 7 1,4 9 1,8 3,2
65 Половенко Анастасія Юріївна 6 1,2 4 0,8 2,0
66 Пономарьова Віта Анатоліївна 7 1,4 5 1,0 2,4
67 Попенко Дана Євгенівна 9 1,8 4 0,8 2,6
68 Решетняк Андрій Сергійович 8 1,6 4 0,8 2,4
69 Рибалко Максим Сергійович 8 1,6 10 2,0 3,6
70 Родовікова Софія Миколаївна 7 1,4 7 1,4 2,8
71 Ромашин Артем Сергійович 9 1,8 7 1,4 3,2
72 Руденко Олег Олегович 6 1,2 6 1,2 2,4
73 Рудковська Ольга Миколаївна 5 1,0 6 1,2 2,2
74 Саєнко Софія Андріївна 10 2,0 11 2,0 4,0
75 Сивокінь Андрій Олегович 7 1,4 12 2,0 3,4
76 Синьогуб Максим Михайлович 6 1,2 7 1,4 2,6
77 Сіренко Євгеній Олександрович 7 1,4 7 1,4 2,8
78 Смовж Марк Миколайович 9 1,8 6 1,2 3,0
79 Стружко Анна Ігорівна 9 1,8 11 2,0 3,8
80 Сумський Дмитро Васильович 9 1,8 7 1,4 3,2
81 Теліженко Олександр Вікторович 7 1,4 7 1,4 2,8
82 Теслін Давід Сергійович 8 1,6 8 1,6 3,2
83 Тимошенко Антон Сергійович 6 1,2 7 1,4 2,6
84 Тимошенко Олег Романович 6 1,2 12 2,0 3,2
85 Тищенко Микола Геннадійович 7 1,4 7 1,4 2,8
86 Тітова Вероніка Борисівна 4 0,8 6 1,2 2,0
87 Фафонов Павло Вікторович 5 1,0 6 1,2 2,2
88 Федік Артем Сергійович 4 0,8 4 0,8 1,6
89 Федоренко Дмитро Сергійович 4 0,8 2 0,0 0,0
90 Федюшкін Вадим Володимирович 7 1,4 11 2,0 3,4
91 Фурман Денис Сергійович 4 0,8 4 0,8 1,6
92 Хоменко Данило Максимович 9 1,8 11 2,0 3,8
93 Хоменко Максим Русланович 6 1,2 6 1,2 2,4
94 Черниш Назарій Олександрович 10 2,0 9 1,8 3,8
95 Шевченко Артем Сергійович 6 1,2 6 1,2 2,4
96 Шевченко Владислав Вікторович 7 1,4 6 1,2 2,6
97 Шевченко Жанна Олексіївна 11 2,0 11 2,0 4,0
98 Шепляков Ігор Олексійович 7 1,4 9 1,8 3,2
99 Широкопояс Валентин Миколайович 7 1,4 10 2,0 3,4
100 Шкарупа Андрій Вікторович 8 1,6 12 2,0 3,6
101 Шкарупа Володимир Вікторович 8 1,6 10 2,0 3,6
102 Яровенко Едуард Вадимович 10 2,0 8 1,6 3,6
Розділ: