«Освіжаюча» перспектива майбутнього!

«Побудуй успішну кар'єру з Coca - Cola» - під таким гаслом, пройшло  16 травня 2018 року для студентів - випускників Смілянського коледжу харчових технологій Національного університету харчових технологій.

З метою ефективної  співпраці до студентів 4-го курсу завітали провідні спеціалісти, відомої компанії «Кока-Кола Беверіджиз Україна» з метою обговорення умов щодо працевлаштування майбутніх випускників та розвитку їхньої професійної кар’єри.

Відкриваючим моментом зустрічі, стало те, що кожен з студентів зміг  «Спробувати... відчути...» смак Coca - Cola, адже представники компанії не змогли залишити студентів без приємного  сюрпризу.

Після «Освіжаючого» початку, спеціаліст з підбору персоналу Ольга Анненко, перейшла до головного питання,  саме заради якого, вони і завітали - можливості працевлаштування. Ольга розповіла про відкриті вакансії на які готові брати молодих спеціалістів та для більш детального знайомства студентів з підприємством, умовами роботи, корпоративним відпочинком, випускаємою продукцією, представила їхній увазі презентацію

З великим інтересом студенти коледжу прослухали виступ, після якого відбувався конструктивний діалог між представниками компанії та студентами. Студенти випускних курсів цікавилися професійними питаннями, детальніше запитували про вакантні посади, перспективи кар’єрного росту та розмір заробітної плати. В свою чергу представники компанії відкрито відповідали на їхні запитання. 

Фінальним етапом, стало те, що всі зацікавлені студенти заповнили анкети і тепер чекають запрошення на роботу для того,щоб почати будувати свою успішну кар’єру в успішній компанії разом з Coca - Cola.

Сподіваємося, що проведена зустріч, стане доленосною для наших випускників, і вони знайдуть гідне застосування своїм знанням та розпочнуть успішний початок кар’єри у провідній компанії.

Бажаємо нашим випускникам не боятися змін, постійно вчитися і весь час йти вперед та «Відкривати щастя» P.S. Coca - Cola. 2009

фото: 
Невизначено