День Європи

У третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. Це день соціальних цінностей та спільної історії всіх націй континенту.

Не залишився осторонь цього свята і Смілянський коледж харчових технологій НУХТ. Цьогоріч День здоров’я був проведений у вигляді Європейських ігор. Захід проходив під девізом «Citius, Altius, Fortius!». 23 академічні групи коледжу – країн Європейського Союзу взяли участь у спортивних та розважальних змаганнях.

Відкриття Європейських ігор було розпочато з параду команд країн – учасниць, традиційної присяги спортсменів та клятви суддів про безпристрасне виконання своїх обов’язків. І першим завданням для учасників заходу  став конкурс-презентація країн «Ми у Європі». Кожна група  мала 3 хвилини на представлення своєї країни, а судді – клопіт у визначенні найкращих.

Серед виступів команд найяскравішими представлення країн були у:

1 місце – Фінляндія (гр. ОКС15), Швеція (гр. ВХК17); Латвія (гр. МД16)

2 місце Португалія (гр. ВХК15), Франція (гр. ОКС17), Велика Британія (гр. ОРГ/МД17); Ірландія (гр. ВЦР16)

3 місце – Угорщина (гр. КВП17), Польща (гр. ВХК16)

Наступним туром конкурсу стали Європейські змагання, де взяли участь понад 150 студентів. Хлопці змагалися у боротьбі на поясах, вправі на перекладині, жонглюванні м’ячем, бою на колоді, перетягуванні канату; дівчата брали участь у змаганнях з дартсу, стрибках на скакалці, гнучкості, перетягуванні канату, парному бадмінтоні та баскетболі.

Переможцями спортивних змагань стали:

Богдан Козаченко (гр.ОКС16) – боротьба на поясах (юнаки);

Олег Хамаза (гр. ОКС16) – вправа на перекладені (юнаки);

Назар Сябро (гр. ОМР17) – жонглювання м’ячем (юнаки);

Родіон Теліженко (гр. КВП16) – бій на колоді (юнаки);

збірна групи МЕХ16 – перетягування канату (юнаки);

збірна групи ВЦР15 – велика скакалка (дівчата);

Вікторія Борщ (гр. ВХК16) – змагання з дартсу (дівчата);

Альона Сакун (гр. ВХК15) – вправа на гнучкість (дівчата);

збірна групи (ВХК15) – парний бадмінтон (дівчата);

Аміна Шемшур (гр. ВЦР16) – баскетбольний конкурс (дівчата);

збірна групи (гр. ВХК17) – перетягування канату (дівчата).

Завершальним етапом святкування Дня Європи стала участь в заходах, які проводилися на міському рівні. На площі міста наші студенти представляли європейські країни – Австрію та Італію. Студенти відділення ХТМ власноруч виготовили та презентували містянам капкейки за австрійською рецептурою. Тон свята задав студент-першокурсник Роман Шпильовий зі своєю партнеркою Аліною Симеренко, виконавши чудовий Віденський вальс. Завершилося свято виступом вокального тріо студентів відділення АКС, які виконали італійську пісню «Volare».

Висловлюємо подяку всім учасникам Європейських ігор, класним керівникам, солістам студії «Шанс» (кер. Олена Коваль), учасникам народного аматорського хору «Сріблянка» (кер. Л.С. Хавренок), керівникам фізичного виховання,  культорганізаторам за цікаве і яскраве свято, організоване та проведене для студентів коледжу.

Всіх вітаємо з успішним проведенням цікавого циклу заходів та бажаємо міцного здоров’я!

фото: 
Undefined