Живемо, навчаємося і відпочиваємо безпечно!

17 травня 2018 року в рамках заходів, присвячених Всесвітньому Дню охорони праці, на прилеглому стадіоні коледжу проведений активний відпочинок для студентів – День здоров’я. У різноманітних спортивних конкурсах та змаганнях взяли участь десятки підлітків.

Адміністрація коледжу, викладачі, класні керівники не тільки всіляко сприяли розвагам, але і виховували у студентів відповідальне ставлення до власного життя і здоров’я. Сподіваємося, що у майбутньому наші випускники будуть дотримуватись правил охорони праці на своїх робочих місцях.

В актовій залі коледжу для студентів II курсу була проведена зустріч з головним інспектором Смілянського районного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області Козачеком Олександром  Ігоровичем.

Олександр Ігорович розповів про основні причини пожеж, які можуть статися під час проживання у гуртожитку, під час навчання в освітніх закладах, підкреслив важливість питання пожежної безпеки на виробництві. Слухачі ознайомились з цікавими фактами, життєвими і виробничими ситуаціями.

Студенти активно ставили питання, велася жива невимушена бесіда.

Державний інспектор з пожежного нагляду був приємно вражений знаннями наших студентів з питань користування вогнегасниками, систем пожежогасіння та протипожежної сигналізації. Ця зустріч сприяла популяризації знань з питань пожежної безпеки і охорони праці серед студентів коледжу.

Під час заходів відбулося нагородження студентів, які брали участь у конкурсі “Охорона праці очима студентів” та у конкурсі на найкращу стіннівку під гаслом “Захищене і здорове покоління”.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Яхненко В. В. (МЕХ15), Демчук Я. В. (ОКС15) – конкурс “Охорона праці очима студентів”;

конкурс на найкращу стіннівку:

I місце:  Ремінець І. С. (МЕХ15), Буряченко А. О. (ПСК15);

II місце: Сінчук А. А. (ОМР15);

III місце: Яхненко В. В. (МЕХ15), Степаненко М.О. (ПСК15), Рябокінь Я. С. (ВХК15).

фото: 
Невизначено