Першість міста з волейболу пам’яті А.І. Шамшуріна

В Смілянському коледжі харчових технологій відбулася першість міста з волейболу пам’яті А.І. Шамшуріна. Розіграш цього кубку є традиційним і проводиться щорічно в день зустрічі випускників коледжу.

Цей захід був відкритий товариською зустріччю збірних команд дівчат «Сміла» (Смілянський коледж харчових технологій) та «Астра» (Черкаський політехнічний технікум). Цікава та напружена гра закінчилась перемогою більш досвідчених черкащанок.

Офіційна частина турніру розпочалася із параду учасників змагань. Директор коледжу Олександр Хоменко привітав всіх присутніх та вручив подарунковий сертифікат на придбання спортінвентарю збірній команді дівчат СКХТ з волейболу, яка посіла ІІ місце у ІІ обласній спартакіаді серед ЗВО області.

Естафету привітань перейняла начальник відділу молоді та спорту Управління освіти, молоді та спорту  Наталія Маслюк. Вона подякувала за роботу та вручила грамоти ветеранам - викладачам захисту Вітчизни та фізвиховання коледжу Миколі Лавренку, Сергію Мамонтову, Сергію Судорженку та випускнику коледжу, секретарю Смілянської  міської ради  Костянтину Синьогубу.

Завершилась офіційна частина заходу підняттям прапору та виконанням Гімну України.

І розпочалися змагання…

Серед чоловічих команд велась рівна боротьба у всіх зустрічах. В дебютній грі збірна команда юнаків м.Сміли, за яку виступали 5 студентів коледжу харчових технологій,  переграла дворазових володарів кубку А.Шамшуріна команду випускників СКХТ з рахунком 2:1.

Не менш напруженою була гра між командами випускників та «Ураган» м.Сміла, яка закінчилась з рахунком 2:1 на користь наших випускників.

В заключній грі, перемігши команду «Ураган» з рахунком 2:0, юнацька команда посіла перше місце.

Переможці та призери були нагороджені кубком, грамотами, медалями та подарунками.

фото: 
Невизначено