Квест «Калейдоскоп мовних явищ»

12 червня 2018 року відбулося відкрите засідання гуртка мовознавців у формі квесту «Калейдоскоп мовних явищ», у якому взяли участь студенти груп МД/ОРГ17, ВХК17, МЕХ17. Студенти швидко відгадували підказки, де знаходяться завдання, щодуху мчали за загадками, сперечалися, радилися, відгадували. Завдання охоплювали розділи «Акцентологія», «Фразеологія», «Лексика», «Граматика». Цікавим і водночас складним виявилося завдання розшифрувати за кириличною системою числення, що полягає у позначенні чисел буквами кирилиці, коли було створено Остромирове євангеліє та зроблено напис на надгробку болгарського царя Самуїла. Однак і це виявилося під силу гуртківцям!

На фініш учасники квесту мали принести те, що є відгадкою загадки: «Без рук, без ніг, а цілий світ пройде». Студенти команди МД/ОРГ17, МЕХ17 проявили креатив і принесли воду… у файлику!

Команда гр. ВХК17, МЕХ17 вразила своєю швидкістю, наполегливістю та активністю.

Додаткові бали для команди могли заробити вболівальники, відповівши на 10 запитань. Команді МД/ОРГ17, МЕХ17 їхні вболівальники принесли додаткових 7,5 балів із можливих 10 балів.

Отже, переможцем квесту «Калейдоскоп мовних явищ» стала команда груп МД/ОРГ17, МЕХ17, яка отримала 57,5 балів із 58 можливих.

Вітаємо переможців та дякуємо усім учасникам, уболівальникам за чудову гру та гарний настрій.

фото: 
Невизначено