Олімпіада з Всесвітньої історії

Головним завданням Смілянського коледжу харчових технологій є не тільки підготовка висококласних спеціалістів, але й виховання свідомих громадян, патріотів своєї Вітчизни. Саме для цього студентами вивчаються курси всесвітньої історії, історії України та основ правознавства. Серед здобувачів коледжу є багато зацікавлених історією та правом, саме для них, у квітні стартувала Всеукраїнська дистанційна Олімпіада «Весна – 2018».

Організатором і засновником олімпіади є ТОВ «ВСЕОСВІТА», яка діє під патронатом МОН України. В цьому році  організаторами запропоновано 18 предметів, з яких можна пройти олімпіаду за програмою старшої школи, а саме: англійська мова, алгебра, біологія, екологія, хімія, всесвітня історія, історія України, інформатика, зарубіжна література, людина і світ, географія, геометрія, німецька мова, основи правознавства, українська література, українська мова, фізика та художня культура. 

Метою проведення Всеукраїнської олімпіади з всесвітньої історії є виявлення та розвиток у студентів здібностей суспільно-гуманітарного характеру та інтересу до світової та вітчизняної історії, а також, створення умов для підтримки та стимулювання здібної молоді.

 Станом на 10.06.2018 року для участі в олімпіаді з всесвітньої історії  зареєструвалися та пройшли завдання онлайн 6 студентів 1 курсу: - Васюра Михайло, Вовченко Олексій, Ільчук Олександр, Касян Софія, Ревенко Михайло та Хільченко Олександр  (викладач Самко Олег Васильович). Приємно відзначити, що серед тих, хто взяв участь в олімпіаді є срібні та бронзові призери.

Олімпіади триватимуть до 25 червня, тому  радимо всім приєднатися до учасників. 

 

фото: 
Невизначено