Випуск -2018!

Роки летять невпинно і завзято

Немов би крила вдаль їх понесли.

Сьогодні всі зібралися на свято -

 Із коледжем прощаємося ми… 

Хвилююче, надзвичайно щире і разом з тим урочисте свято відбулося в Смілянському коледжі харчових технологій Національного університету харчових технологій - випуск молодих спеціалістів!

Завершилися навчальні заняття, пройшов напружений та відповідальний період - захист дипломних проектів… Завдяки творчій та наполегливій праці всього педагогічного колективу, підтримці батьків дипломи вручили 121 випускнику денної форми навчання.

Свято розпочалося з урочистого привітання Заслуженого працівника освіти України, кандидата технічних наук, директора коледжу Олександра Івановича Хоменка.

Напередодні Дня Конституції випускникам коледжу Михайлу Хінціцькому та Юлії Писаренко були  вручені Грамоти Управління сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації за  активну життєву позицію, патріотизм, за особливі досягнення у розвитку молодіжної політики в регіоні випускників. Грамотами управління освіти, молоді і спорту Смілянської міської ради за активну участь у громадському житті коледжу та міста, особистий внесок у розвиток студентського самоврядування були нагороджені Іван Теліженко, Владислав Чирва, Богдан Стрижак, Дар’я Аністратенко, Лілія Касян, Вікторія Чабан та Максим Степаненко.

Вручення документів про вищу освіту розпочалося з вітання на сцені 14 найкращих  випускників, які стали  гордістю коледжу. Вони отримали дипломи з відзнакою та Грамоти за відмінне навчання, а для їх батьків пролунали слова подяки за виховання своїх дітей.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Кикоть,завідувачі відділень Ірина Касян та Ольга Капустянська під бурхливі оплески присутніх вручили дипломи молодших спеціалістів вихованцям класних керівників Олександра Кикотя, Ірини Зайцевої, Сніжани Бачмаги, Олени Демченко, Марини Юр’євої, Олександра Абрамова, Володимира Борща та Валентини Строгецької.  

Від батьківського комітету коледжу привітала випускників, викладачів  і батьків Валентина Гаврилко. Навзаєм, щирі слова подяки батькам випускників пролунали від Юлії Писаренко та Владислава Гаврилка.

Традиційно відбулося відзначення творчих та активних особистостей в номінаціях «Зірка СКХТ» та «Громадський лідер СКХТ». Володарем звання «Громадський лідер» став Михайло Хінціцький,  а звання «Зірка СКХТ» отримали Іван Теліженко та Владислав Чирва. Вони отримали зіркові статуетки та від імені всіх випускників подякували викладачам коледжу за міцні знання, теплоту сердець і розуміння, побажали натхнення і визнання на ниві освіти та запевнили, що будуть гідно нести звання випускника СКХТ, прославляючи рідну аlma mater славетними вчинками та корисними справами. 

Випускники Дар’я Аністратенко, Михайло Хінціцький, Іван Теліженко, Владислав Чирва та активісти художньої самодіяльності коледжу Альона Сакун, Зоряна Потилко, Родіон Теліженко, Василь Середич та Марина Вороніна привітали всіх присутніх  танцювальними композиціями та запальними піснями.

Щиро вітаємо вас, наші випускники! Щасливої вам долі у світі обраної професії!

Творіть добро!

фото: 
Невизначено