Професійний конкурс «Кращий за професією»

У навчально-виробничій майстерні СКХТ НУХТ відбувся професійний конкурс «Кращий за професією» за спеціальностями «Слюсар», «Токар» серед студентів третього курсу спеціальностей 5.05050208 «Експлуатація та ремонт обладнання харчового виробництва» та 5.05050302 «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях»  під керівництвом зав. майстернею Чорного І.О. та майстра виробничого навчання Корчака О.І.

Основна мета конкурсу – привернути увагу студентів до робітничих спеціальностей, до того, що вони є найбільш затребувані на ринку праці, підняти престиж професій.

Учасники конкурсу по черзі, шляхом жеребкування, визначали номер робочого місця. Після цього конкурсантам було проведено інструктаж з охорони праці. Протягом двох годин кращі  студенти третього курсу змагалися за звання “Кращий за професією”.

Директор коледжу Хоменко О.І. та члени комісії Гоцька О.О., Коваленко А.Ф., відмітили достатній рівень умінь та навичок студентів з обробки матеріалів на верстатах та робіт слюсарним інструментом.

За результатами проведеного конкурсу «Кращий за професією» за спеціальністю «Токар» призові місця здобули:

1 місце – Бабич Руслан, група ОМР15;

2 місце – Чорнозуб Сергій, група ОМР15;

3 місце – Сінчук Анатолій, група ОМР15.

Кращими за професією «Слюсар» стали:

1 місце – Яхненко Віктор, група МЕХ15;

2 місце – Германов Сергій, група МЕХ15;

3 місце – Сімонов Іван, група МЕХ15.

фото: 
Невизначено