Списки зарахованих на навчання на місця державного замовлення

За спеціальністю 073 «Менеджмент» спеціалізація (освітня програма) ”Організація виробництва”

 

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Архіпов

Кирило

Олександрович

2

Ільяшова

Вікторія

Сергіївна

3

Козіна

Анна

Євгеніївна

4

Леус

Олександр

Сергійович

5

Лук'яненко

Максим

Володимирович

6

Маліцька

Вікторія

Сергіївна

7

Манько

Владислав

Володимирович

8

Половенко

Анастасія

Юріївна

9

Синьогуб

Максим

Михайлович

10

Сушма

Альона

Миколаївна

11

Чуйченко

Юлія

Миколаївна

12

Шевченко

Жанна

Олексіївна

13

Ярославова

Владислава

Ярославівна

За спеціальністю 075 «Маркетинг» спеціалізація (освітня програма) ”Маркетингова діяльність”

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Баландіна

Світлана

Леонідівна

2

Бєльська

Каріна

Миколаївна

3

Бурлачко

Любов

Дмитрівна

4

Кононова

Валерія

Ростиславівна

5

Косміна

Аліна

Миколаївна

6

Леушина

Руслана

Олегівна

7

Литвин

Максим

Володимирович

8

Олексієнко

Катерина

Ярославівна

9

Передерій

Анастасія

Петрівна

10

Попенко

Дана

Євгенівна

11

Скотарьов

Дмитро

Олександрович

12

Стружко

Анна

Ігорівна

13

Черниш

Назарій

Олександрович

 

 

За спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки» спеціалізація (освітня програма) ”Обслуговування програмних систем і комплексів”

 

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Артемов

Артем

Артемович

2

Баєв

Андрій

Андрійович

3

Борисов

Денис

Сергійович

4

Гілєвич

Данило

Павлович

5

Гугняк

Владислав

Едуардович

6

Добров

Богдан

Володимирович

7

Журба

Олег

Ігорович

8

Зарапін

Нікіта

Максимович

9

Зибцев

Данило

Олександрович

10

Колісник

Максим

Володимирович

11

Кононенко

Дмитрій

Андрійович

12

Куракіна

Анастасія

Олегівна

13

Ляшенко

Ростислав

Іванович

14

Підгорний

Нікіта

Володимирович

15

Покров

Вадим

Борисович

16

Решетняк

Софія

Русланівна

17

Рудковська

Ольга

Миколаївна

18

Сіренко

Євгеній

Олександрович

19

Тимошенко

Олег

Романович

20

Тіхоміров

Сергій

Володимирович

21

Фафонов

Павло

Вікторович

22

Хоменко

Данила

Максимович

23

Шкарупа

Андрій

Вікторович

 

За спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування» спеціалізація (освітня програма) ”Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв”

 

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Большаков

Антон

Максимович

2

Бондарчук

Василь

Анатолійович

3

Бочкарьов

Кирило

Олексійович

4

Гайван

Ігор

Ярославович

5

Демченко

Денис

Олександрович

6

Доброноженко

Максим

Михайлович

7

Карданець

Анатолій

Олександрович

8

Козін

Амір

Сафірович

9

Лементар

Олександр

Олександрович

10

Мосюндзь

Андрій

Євгенійович

11

Руденко

Олег

Олегович

12

Сивокінь

Андрій

Олегович

13

Сумський

Дмитро

Васильович

14

Тимошенко

Антон

Сергійович

15

Усенко

Дмитро

Андрійович

16

Фурман

Денис

Сергійович

17

Шевченко

Валентин

Миколайович

18

Шкарупа

Володимир

Вікторович

 

За спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування» спеціалізація (освітня програма) ”Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях”

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Бердак

Володимир

Миколайович

2

Гордієнко

Сергій

Олександрович

3

Дворовий

Василь

Іванович

4

Дерновий

Роман

Олександрович

5

Єрмілов

Гаврііл

Валентинович

6

Зайцев

Михайло

Сергійович

7

Засядьвовк

Владислав

Миколайович

8

Кобець

Дмитро

Анатолійович

9

Кулик

Владислав

Васильович

10

Курявий

Владислав

Юрійович

11

Левандовський

Роман

Денисович

12

Петренко

Владислав

Сергійович

13

Пилипенко

Віталій

Сергійович

14

Таракун

Богдан

Васильович

15

Федік

Артем

Сергійович

16

Шевченко

Владислав

Вікторович

17

Шейко

Юрій

Вікторович

 

За спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані  технології» спеціалізація (освітня програма) ”Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем”

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Бабешко

Андрій

Володимирович

2

Герасімов

Денис

Сергійович

3

Герман

Павло

Анджейович

4

Голубченко

Єгор

Володимирович

5

Кіча

Данііл

Романович

6

Крамаренко

Роман

Сергійович

7

Кузик

Дмитро

Олегович

8

Мартинюк

Владислав

Миколайович

9

Оришич

Ярослав

Сергійович

10

Осадчий

Нікіта

Ігоревич

11

Павлюк

Нікіта

Олегович

12

Письменов

Владислав

Олексійович

13

Решетняк

Андрій

Сергійович

14

Ромашин

Артем

Максимович

15

Смовж

Марк

Миколайович

16

Теслін

Давід

Сергійович

17

Тищенко

Микола

Геннадійович

18

Федюшкін

Вадим

Володимирович

19

Широкопояс

Валентин

Миколайович

20

Яровенко

Едуард

Вадимович

 

За спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані  технології» спеціалізація (освітня програма) ”Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва”

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Арсеєнко

Євгеній

Андрійович

2

Домніцький

Ярослав

Сергійович

3

Заболотний

Вадим

Олегович

4

Ковалевський

Михайло

Андрійович

5

Кононенко

Максим

Вікторович

6

Мигаль

Владислав

Ігорович

7

Михальчук

Денис

Ярославович

8

Назаренко

Дмитро

Олександрович

9

Олексенко

Олексій

Владиславович

10

Парахоня

Іван

Олександрович

11

Пасісніченко

Руслан

Петрович

12

Петрюк

Артем

Олегович

13

Рибалко

Максим

Сергійович

 

За спеціальністю 181 «Харчові технології» спеціалізація (освітня програма) ”Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів”

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Бондаренко

Інна

Валеріївна

2

Буркацька

Дарія

Михайлівна

3

Вайвала

Діана

Юріївна

4

Висоцька

Єлизавета

Володимирівна

5

Вовк

Яна

Миколаївна

6

Водка

Оксана

Володимирівна

7

Горьова

Вікторія

Віталіївна

8

Дмитрієва

Ліана

Петрівна

9

Дмитрієва

Діана

Петрівна

10

Зенькевич

Анна

Аркадіївна

11

Зінченко

Ірина

Володимирівна

12

Каршина

Вікторія

Олександрівна

13

Ковалець

Юлія

Ігорівна

14

Король

Олена

Юріївна

15

Короткова

Ольга

Сергіївна

16

Котик

Яна

Сергіївна

17

Курганська

Дар'я

Олександрівна

18

Максюк

Анна

Олександрівна

19

Огурний

Дмитро

Дмитрович

20

Пахомова

Евеліна

Юріївна

21

Саєнко

Софія

Андріївна

22

Солодка

Іванна

Вікторівна

23

Тітова

Вероніка

Борисівна

24

Шевченко

Артем

Сергійович

 

За спеціальністю 181 «Харчові технології» спеціалізація (освітня програма) ”Виробництво цукристих речовин та полісахаридів”

 

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Ліщук

Олександра

Вікторівна

 

Списки  вступників заяви яких затримані  в статусі «Рекомендовано до зарахування за кошти державного замовлення » до отримання ними документа, що посвідчує особу, але не пізніше 15 серпня

 

За спеціальністю 073 «Менеджмент» спеціалізація (освітня програма) ”Організація виробництва”

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Мишоловка

Альона

Леонідівна

2

Солонько

Роман

Володимирович

 

За спеціальністю 075 «Маркетинг» спеціалізація (освітня програма) ”Маркетингова діяльність”

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Солгалова

Марія

Дмитрівна

 

За спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки» спеціалізація (освітня програма) ”Обслуговування програмних систем і комплексів”

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Антоненко

Сергій

Сергійович

 

За спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування» спеціалізація (освітня програма) ”Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв”

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Миколенко

Сергій

Васильович

2

Шепляков

Ігор

Олександрович

 

 

Розділ: