Єдина, соборна, неподільна

21-22 січня 2019 року колектив студентів та викладачів Смілянського коледжу харчових технологій урочисто відзначив вікову річницю проголошення Акту Злуки Української та Західноукраїнської Народних Республік.

Група студентів разом з викладачем Решетняком Валентином відвідала філію №2 Центральної міської бібліотеки, де було розгорнуто потужну виставку історичної літератури, присвячену цій видатній даті. Студенти з великою зацікавленістю ознайомилися з книжковими новинками, після чого прийняли участь в імпровізованій бібліографічній конференції.

У день Соборності України викладачі Решетняк Валентин і Самко Олег провели годину спілкування зі студентами різних поколінь. Учасники заходу уважно прослухали матеріали про передумови та перебіг проголошення Акту Злуки. Молодь отримала можливість переглянути унікальні кадри тогочасної кінематографічної хроніки за участю головних історичних постатей. Одночасно було розгорнуто виставку студентських робіт.

Тим часом на головній площі міста було організовано Ланцюг Єднання  за участю студентів коледжу та учнів міських шкіл. Тут же були присутні представники міської влади та засоби масової інформації. Після чого всіх учасників було запрошено до міського будинку культури, де проходив концерт, присвячений цій знаменній даті. 

фото: 
Українська