Студент – це звучить гордо!

Чудове студентське свято відбулося в Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ. В актовій залі зібралися студенти та викладачі коледжу.

Присутніх привітав директор коледжу Хоменко Олександр та вручив Лист подяки  голові ради студентського самоврядування Степаненку Максиму, який очолює студентський колектив та має визначні досягнення в розбудові молодіжної політики на рівні міста та регіону. Грамотами також були нагороджені відмінники навчання, активісти студентського самоврядування та спортивно-масового життя, талановиті учасники художньої самодіяльності коледжу.

Не оминули й таку визначну подію, як 5 річниця Революції Гідності та Свободи. Студенти групи ОКС17 відтворили на сцені пам’ять тих буремних подій та віддали шану всім Героям України, хто ціною свого життя став на захисті Вітчизни.

Ведучі заходу Чабан Вікторія та Хом’яков Станіслав нагадали присутнім про різнобарв’я студентських років, адже студент – це не професія, а стан душі! Прозвучали веселі поради з досвіду старшокурсників та гумористичний «студентський фольклор».

Яскраві сучасні молодіжні пісні у виконанні учасників вокальної студії коледжу «Шанс» Теліженка Родіона, Величко Влади, Кушніра Максима, Мишоловки Альони та Карданця Анатолія  додали гарного святкового настрою всім присутнім.

фото: 
Українська