Декада комісії інформатики та комп’ютерних технологій

З 2003 року в нашому коледжі проходить декада комісії інформатики та комп’ютерних технологій. В цьому році вона тривала з 21 січня по 2 лютого. 

В цей час для студентів проводяться різноманітні конкурси фахової майстерності, конференції та семінари з новинок в світі інформаційних технологій. 

5 лютого в рамках декади комісії інформатики та комп’ютерних технологій СКХТ для студентів першого курсу - майбутніх програмістів відділення автоматизації і комп’ютерних систем традиційно відбувся відкритий виховний захід за темою «Кращих програмістів готують у нас».

Під час цього цікавого дійства студенти-першокурсники ознайомились з напрямами навчальної та творчої діяльності студентів спеціальності «Комп’ютерні науки» та викладачів циклової комісії інформатики та комп’ютерних технологій, які готують майбутніх техніків-програмістів.

Голова фахової комісії В.М. Борщ та завідувач відділення Т.П. Брацюн ознайомили студентів групи ПСК18 з основними рисами їх майбутньої професії, з фаховими дисциплінами, які доведеться вивчати, з викладачами, які їх будуть навчати, запрошували до участі в заходах декади та в житті громади програмістів коледжу.

Весело і завзято пройшов брейн-ринг між двома командами студентів. Час пройшов дуже швидко, адже сумувати не приходилося.

Дуже приємним моментом було те, що під час заходу склалась невимушена атмосфера, до  відповідей на запитання конкурсу долучалися глядачі із залу, а найкмітливіші учасники отримали цікаві заохочувальні призи.

Наприкінці заходу  викладач Л.М. Шимчук виступила із завершальним словом, подякувала учасникам та побажала успіхів у навчанні.

Кульмінацією цього яскравого дійства стало загальне виконання гімну своєї спеціальності всіма учасниками заходу.

фото: 
Українська