Обласні змагання

4 березня в Черкаському політехнічному технікумі проводився обласний турнір з волейболу серед дівчат, приурочений Міжнародному жіночому дню. Збірну дівчат Смілянського коледжу харчових техно логій представили студентки груп: ОРГ16 - Марина Вороніна та Маргарита Кельвич, ПСК16 – Анастасія Яременко, ВХК16 – Вікторія Борщ, а також першокурсниці груп ОРГ18 – Альона Мишоловка, ВХК18 – Анна Зінкевич.

В першій грі збірна коледжу з рахунком 2:0 обіграла команду Черкаського політехнічного технікуму. В другій грі, також з рахунком 2:0, перемогли збірну дівчат Черкаського вищого професійного училища. Всіх гравців команди СКХТ НУХТ було нагороджено грамотами за І місце.

Також 1 березня в Черкаській середній школі №33 відбувся чемпіонат області серед студентів коледжів, технікумів з настільного тенісу за програмою ІІІ Спортивних ігор.

Команду Смілянського коледжу харчових технологій представляли студенти: Назар Сябро - група ОМР17 та Юлія Брощан - група ОРГ17. В групових змаганнях Назар не пробився в основний фінал і вимушений був грати за 5 – 10 місця. Юлія в своїй групі зайняла ІІ місце програвши переможиці з рахунком 2:3. В основному фіналі Юлія Брощан зайняла  ІV місце.