Зоряний дощ - 2019

29 жовтня в актовій залі Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ відбувся гала-концерт Фестивалю самодіяльної творчості студентів І курсу - «Зоряний дощ - 2019» з підведенням підсумків та нагородженням переможців. 

В цьому році фестивалю виповнилося 30 років.  Для переможців ювілейного фестивалю відкриваються шляхи до участі у Всеукраїнських і навіть у Міжнародних фестивалях та конкурсах. Творчість студентів об'єктивно оцінювало журі, не зважаючи на певне хвилювання дебютантів.  

Приємно зазначити, що гала–концерт фестивалю збирає багато глядачів, і окрім першокурсників, на свято завітали їхні батьки, студенти старших курсів та школярі міста, які активно підтримували учасників концерту.

Підсумки Фестивалю самодіяльної творчості студентів 1-го курсу СКХТ НУХТ
«Зоряний дощ - 2019»

1. Вокальний жанр:

І місце   –  Незола Марк (гр. ПСК19)

ІІ місце  – Онищенко Дарина (гр. ОРГ19)

              – Молоков Вадим (гр. МЕХ19)

ІІІ місце – Ніколенко Ольга (гр. ВХК19)

2. Хореографічний жанр:

І місце  – Заславна Анна (гр. ВХК19)

ІІ місце – Дорошенко Ярослав (гр. ОКС19)

ІІІ місце – Кагамлик Владислава (гр. ОРГ19)

              – Тишко Сніжана, Силантьєв Максим (гр. ВЦР19)

Номінація «Сучасний танець»

І місце  – не призначалося;

ІІ місце – Гузьман Дмитро (гр. ПСК19)

            – Ніколаєнко Софія,  Дешкова Анна, Чернишова Катерина, Кононенко Анна, Пилявська Аліна, Лихолай Руслана (гр. МД19) 

ІІІ місце – Шевчук Олексій, Шепляков Ігор (гр. КВП19)

3. Драматичний жанр:

І місце   – «Клуб бойового гопака» (гр. ОКС19)

ІІ місце  – «Екзамен з історії» (гр. КВП19)

              – «Ріпка» (гр. МЕХ19)

ІІІ місце – «За двома зайцями» ( Ніколаєнко Софія, гр. МД19)

4. Художнє слово:

І місце  – Ніколаєнко Софія (гр. МД19), «Допрос под Брамса»

ІІ місце –  Остапенко Олександр (гр. ОРГ19), «Поезія про маму»

ІІІ місце – Кащук Юлія (гр. ВЦР19), «Зоряний дощ»

              – Брижатий Вадим (гр. ОМР19)

Номінація «Авторська поезія»:

І місце – Ніколенко Ольга (гр. ВХК19)

5. Інструментальний жанр:

І місце –  не призначалося;

ІІ місце – Ткаченко Богдан (гр. КВП19), гітара

ІІІ місце – Ніколенко Ольга (гр. ВХК19), сопілка

                – Марченко Владислав (гр. ОКС19), гітара

6. Ведучі заходу:

І місце –   Ніколаєнко Софія (гр. МД19), Охріменко Владислав (гр. КВП19)

ІІ місце –  Максимчук Назарій, Шастун Олександр (гр. ОКС19)

               – Мушинський Віктор (гр. ПСК19)

ІІІ місце –  Заславна Анна (гр. ВХК19), Панасенко Дмитро (гр. МЕХ19)

Загальний підсумок:

«Гран-прі» – група ОКС19 (кл. керівник Подобна О.П.)

І місце      – група МД19 (кл. керівник Орленко Л.Є.)

                  – група ВХК19 (кл. керівник Кулинич Н.І.)

ІІ місце     – група ПСК19 (кл. керівник Шимчук Л.М.)

                  – група КВП19 (кл. керівник Волощук А.М.)

ІІІ місце    – група ОРГ19 (кл. керівник Бардадим А.Ю.)

                  – група МЕХ19 (кл. керівник Юр’єва М.С.)

Дипломант – група ВЦР19 (кл. керівник Васюра П.А.)

Дипломант – група ОМР19 (кл. керівник Решетняк В.Ф.)

Свято вийшло яскравим та родинним. Всім учасникам бажаємо подальшого творчого зростання та успіхів у навчанні!

фото: 
Українська