Розклад занять

КВП18

 

Понеділок

1
Фізична культура
Могилевський М.Ф.
Патинок І.М.
2


3


4


Вівторок

1
Захист Вітчизни
Плюта О.І.
2


3


4
Виховна година

Середа

1
Креслення
Присяжний В.І.
2


3


4


Четверг

1


2


3


4
 
Фізична культура
Могилевський, Тучинський

П'ятниця

1


2


3


4


КВП17

Кикоть О.М.

Понеділок

1
Електроніка
Заславний В.В.
2
Алгоритм. мови
Камолов М.К.
Математика
Коваленко О.І.
3
Фізичне виховання
Могилевський М.Ф.
4
Загальна технологія
Глухова Н.В.

Вівторок

1
Алгоритм. мови
Камолов М.К.
2
Метрологія
Брацюн Т.П.
3
Електроніка
Заславний В.В.
4
Виховна година

Середа

1
Технічне креслення
Гоцька О.О.
2
Технічне креслення
Гоцька О.О.
3
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
4
Процеси та апарати
Чорний І.О.

Четверг

1
Вища математика
Коваленко О.І.
2
Електроніка
Заславний В.В.
3
Алгоритм. мови
Камолов М.К.
4


П'ятниця

1
Українська мова
Олійник О.Л.
2
Математика
Коваленко О.І.
3
Метрологія
Брацюн Т.П.
4
Історія України
Руденко Н.Б.
 

КВП16

Заславний В.В.

Понеділок

1
Автоматиз.електропр.
Волощук А.М.
2
ТАУ
Борщ В.М.
3
Українська мова
Яковлєва С.В.
4


Вівторок

1
Українська мова
Яковлєва С.В.
Монтаж та налагодж.
Захарчук Ю.М.
2
Автоматизація ТП
Захарчук Ю.М.
3
Автоматиз.електропр.
Волощук А.М.
4
Виховна година

Середа

1
Обчисл. та МП техніка
Заславний В.В.
2
ТАУ
Борщ В.М.
3
Автоматизація ТП
Захарчук Ю.М.
4


Четверг

1
Автоматизація ТП
Захарчук Ю.М.
2
Фізичне виховання
Могилевський М.Ф.
3
Монтаж та налагодж.
Захарчук Ю.М.
4


П'ятниця

1
Обчисл. та МП техніка
Заславний В.В.
Автоматиз.електропр.
Волощук А.М.
2
ТАУ
Борщ В.М.
3
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
4


КВП15

Зінченко Т.П.

Понеділок

1
Монтаж та налагодж.
Захарчук Ю.М.
2
Технічні засоби
Кикоть О.М.
3
Обчислювальна техн.
Заїченко М.Г.
4


Вівторок

1
Монтаж та налагодж.
Захарчук Ю.М.
Обчислювальна техн.
Заїченко М.Г.
2
Економіка
Ляшенко Л.С.
3
Основи проектування
Марчук В.В.
4
Виховна година

Середа

1
Монтаж та налагодж.
Захарчук Ю.М.
2
Економіка
Ляшенко Л.С.
3
Експлуатація та рем.
Радзієвський Н.Є.
4


Четверг

1
Обчислювальна техн.
Заїченко М.Г.
2
Технічні засоби
Кикоть О.М.
Економіка
Ляшенко Л.С.
3
Основи проектування
Марчук В.В.
4


П'ятниця

1
Обчислювальна техн.
Заїченко М.Г.
2
Економіка
Ляшенко Л.С.
3
Експлуатація та рем.
Радзієвський Н.Є.
4


МД18 + 2 п. КВП18

Абрамов О.Б.

Понеділок

1
Географія
Юр'єва М.С.
2
Математика
Таценко Г.Т.
Історія: Україна і світ
Руденко Н.Б.
3
Біологія
Подобна О.П.
4
Українська мова
Демченко О.М.

Вівторок

1
Захист Вітчизни
Мальований Р.А.
Плюта О.І.
2
Фізична культура
Патинок І.М.
Тучинський О.А.
3
Фізика
Абрамов О.Б.
4
Виховна година

Середа

1
Фізична культура
Тучинський О.А., Патинок І.М.
 
2
Історія: Україна і світ
Руденко Н.Б.
3
Українська література
Олійник О.Л.
4
Хімія
Герасимчук О.А.

Четверг

1
Інформатика
Сєразєєва В.В.
2
Українська література
Олійник О.Л.
3
Математика
Таценко Г.Т.
4


П'ятниця

1
Громадянська освіта
Стеблина О.В.
2
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
3
Зарубіжна література
Чужинова Т.П.
4


МД17

Гаража В.О.

Понеділок

1
Економіка підприємств
Білик Н.В.
2
Фінанси
Білик Н.В.
3
Математика
Таценко Г.Т.
Історія України
Решетняк В.Ф.
4
Статистика
Чубін Т.К.

Вівторок

1
Фізичне виховання
Патинок І.М.
Тучинський О.А.
2
Ціноутворення
Білик Н.В.
3
Вища математика
Таценко Г.Т.
4
Виховна година

Середа

1
 
Мікроекономіка
Чубін Т.К.
2
Економіка підприємств
Білик Н.В.
3
Маркетинг
Чубін Т.К.
4
Вища математика
Таценко Г.Т.

Четверг

1
Іноземна мова
Тищенко С.М.
2
Математика
Таценко Г.Т.
3
Українська мова
Яковлєва С.В.
4


П'ятниця

1
Ціноутворення
Білик Н.В.
2
Маркетинг
Чубін Т.К.
3
Мікроекономіка
Чубін Т.К.
4


МД16

Орленко Л.Є.

Понеділок

1
Українська мова
Олійник О.Л.
2
Міжнарод.маркетинг
Юр'єва М.С.
3
Організація закупівель
Білик Н.В.
4


Вівторок

1
Логістика
Орленко Л.Є.
2
Бух. облік
Гаража В.О.
3
Електронна комерція
Чубін Т.К.
Українська мова
Олійник О.Л.
4
Виховна година

Середа

1
Ринкові дослідження
Орленко Л.Є.
2
Бух. облік
Гаража В.О.
3
Організація закупівель
Білик Н.В.
Логістика
Орленко Л.Є.
4


Четверг

1
Ринкові дослідження
Орленко Л.Є.
2
Комунікаційна діяльн.
Орленко Л.Є.
3
Електронна комерція
Чубін Т.К.
4


П'ятниця

1


2
Економічний аналіз
Білик Н.В.
3
Іноземна мова
Кикоть О.В.
4


МЕХ18

Борщ В.Г.

Понеділок

1
Фізика
Абрамов О.Б.
2
Зарубіжна література
Кикоть О.В.
3
Історія: Україна і світ
Самко О.В.
4
Біологія
Подобна О.П.

Вівторок

1
Громадянська освіта
Юр'єва М.С.
2
Фізична культура
Патинок І.М.
Тучинський О.А.
3
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
4
Виховна година

Середа

1
Фізична культура
Тучинський О.А., Патинок І.М.
 
2
Хімія
Герасимчук О.А.
3
Математика
Строгецька В.М.
Історія: Україна і світ
Самко О.В.
4
Захист Вітчизни
Плюта О.І.

Четверг

1
Українська література
Яковлєва С.В.
2
Українська мова
Яковлєва С.В.
3
Інформатика
Сєразєєва В.В.
4
Інженерна графіка
Полякова Н.В.

П'ятниця

1


2
Українська література
Яковлєва С.В.
3
Математика
Строгецька В.М.
4


МЕХ17

Присяжний В.І.

Понеділок

1
Матеріалознавство
Чорна Ж.Л.
2
Прикладна механіка
Капустянська О.М.
3
Основи електротех.
Григор М.П.
4
Історія України
Самко О.В.
Математика
Строгецька В.М.

Вівторок

1
Гідравліка
Борщ В.Г.
Прикладна механіка
Капустянська О.М.
2
Взаємозамінність
Коваленко А.Ф.
3
Фізичне виховання
Тучинський О.А.
4
Виховна година

Середа

1
Інженерна графіка
Чорна Ж.Л.
2
Інженерна графіка
Чорна Ж.Л.
3
Прикладна інформ.
Заїченко М.Г.
4
Взаємозамінність
Коваленко А.Ф.
 

Четверг

1
Основи електротех.
Григор М.П.
2
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
3
Прикладна механіка
Капустянська О.М.
4


П'ятниця

1
Мат.основи інж.розр.
Абрамов О.Б.
2
Математика
Строгецька В.М.
3
Українська мова
Яковлєва С.В.
4
Гідравліка
Борщ В.Г.

МЕХ16

Самко О.В.

Понеділок

1
Будова і експл. обл.
Присяжний В.І.
2
Ремонт, монтаж
Борщ В.Г.
3
Технічні системи
Борщ В.Г.
4


Вівторок

1
Технологія галузі
Васюра П.А.
Ремонт, монтаж
Борщ В.Г.
2
Фізичне виховання
Могилевський М.Ф.
3
Осн.філософських зн.
Стеблина О.В.
4
Виховна година

Середа

1
Українська мова
Олійник О.Л.
2
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
3
Будова і експл. обл.
Присяжний В.І.
4
Технічні системи
Борщ В.Г.
 

Четверг

1
Осн. обробки матер.
Гоцька О.О.
2
Будова і експл. обл.
Присяжний В.І.
3
Інформаційні системи
Присяжний В.І.
4


П'ятниця

1
Ремонт, монтаж
Борщ В.Г.
2
Осн. обробки матер.
Гоцька О.О.
3
Технологія галузі
Васюра П.А.
4


МЕХ15

Решетняк В.Ф.

Понеділок

1


2
Автоматизація
Марчук В.В.
3
Ремонт, монтаж
Присяжний В.І.
4
Осн. підприємництва
Гаража В.О.

Вівторок

1
Ремонт, монтаж
Присяжний В.І.
2
Механізація НРТС робіт
Присяжний В.І.
3
Технологія машинобуд.
Гоцька О.О.
4
Виховна година

Середа

1
 
Будова і експл. обладн.
Борщ В.Г.
2
Автоматизація
Марчук В.В.
3
Будова і експл. обладн.
Борщ В.Г.
4


Четверг

1
Осн. підприємництва
Гаража В.О.
Ремонт, монтаж
Присяжний В.І.
2
Технологія машинобуд.
Гоцька О.О.
3
Соціологія
Решетняк В.Ф.
4


П'ятниця

1
Автоматизація
Марчук В.В.
2
Будова і експл. обладн.
Борщ В.Г.
3
Осн. підприємництва
Гаража В.О.
4
Соціологія
Решетняк В.Ф.
 

ОКС18

Яковлєва С.В.

Понеділок

1
Фізична культура
Могилевський М.Ф.
Патинок І.М.
2
Креслення
Присяжний В.І.
3
Громадянська освіта
Юр'єва М.С.
4
Історія: Україна і світ
Руденко Н.Б.
Математика
Коваленко О.І.

Вівторок

1
Біологія
Подобна О.П.
2
Історія: Україна і світ
Руденко Н.Б.
3
Українська література
Демченко О.М.
4
Виховна година

Середа

1
Захист Вітчизни
Плюта О.І.
2
Українська література
Демченко О.М.
3
Хімія
Герасимчук О.А.
4


Четверг

1
Інформатика
Камолов М.К.
2
Зарубіжна література
Кикоть О.В.
3
Математика
Коваленко О.І.
4
 
Фізична культура
Могилевський, Тучинський

П'ятниця

1
Українська мова
Яковлєва С.В.
2
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
3
Фізика
Строгецький В.В.
4


ОКС17

Стеблина О.В.

Понеділок

1
Метрологія
Брацюн Т.П.
2
Математика
Коваленко О.І.
Алгоритм. мови
Камолов М.К.
3
Електроніка
Заславний В.В.
4
Історія України
Решетняк В.Ф.
 

Вівторок

1
Електроніка
Заславний В.В.
2
Алгоритм. мови
Камолов М.К.
3
Загальна технологія
Глухова Н.В.
4
Виховна година

Середа

1
Метрологія
Брацюн Т.П.
2
Фізичне виховання
Могилевський М.Ф.
3
Процеси та апарати
Чорний І.О.
4
Вища математика
Коваленко О.І.

Четверг

1
Електроніка
Заславний В.В.
2
Алгоритм. мови
Камолов М.К.
3
Іноземна мова
Тищенко С.М.
4


П'ятниця

1
Математика
Коваленко О.І.
2
Українська мова
Демченко О.М.
3
Технічне креслення
Гоцька О.О.
4
Технічне креслення
Гоцька О.О.

ОКС16

Коваленко О.І.

Понеділок

1
Основи проектування
Кикоть О.М.
2
Фізичне виховання
Могилевський М.Ф.
3
ТАУ
Борщ В.М.
4


Вівторок

1
ООП
Ніколаєнко О.О.
2
Комп. схемотехніка
Заславний В.В.
3
Автоматизація
Брацюн Т.П.
4
Виховна година

Середа

1
Українська мова
Демченко О.М.
2
Автоматизація
Брацюн Т.П.
3
ТАУ
Борщ В.М.
4


Четверг

1


2
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
3
Комп. схемотехніка
Заславний В.В.
4
Основи проектування
Кикоть О.М.

П'ятниця

1
Українська мова
Демченко О.М.
ООП
Ніколаєнко О.О.
2
Автоматизація
Брацюн Т.П.
3
ТАУ
Борщ В.М.
4


ОКС15

Подобна О.П.

Понеділок

1
Економіка
Чубін Т.К.
2
Мікропроцес. системи
Заславний В.В.
3
Технічні засоби
Кикоть О.М.
4


Вівторок

1
Економіка
Чубін Т.К.
2
Комп. мережі
Ніколаєнко О.О.
3
Технічні засоби
Кикоть О.М.
Програмне забезпеч.
Кикоть О.М.
4
Виховна година

Середа

1
Економіка
Чубін Т.К.
Менеджмент
Ляшенко Л.С.
2
Системне прогр.забезп.
Заславний В.В.
3
Мікропроцес. системи
Заславний В.В.
4


Четверг

1
Технічні засоби
Кикоть О.М.
2
Комп. мережі
Ніколаєнко О.О.
3
Програмне забезпеч.
Кикоть О.М.
4


П'ятниця

1
Комп. мережі
Ніколаєнко О.О.
Мікропроцес. системи
Заславний В.В.
2
Системне прогр.забезп.
Заславний В.В.
3
Менеджмент
Ляшенко Л.С.
4


ОМР18

Строгецька В.М.

Понеділок

1
Фізична культура
Могилевський М.Ф.
Патинок І.М.
2
Українська мова
Олійник О.Л.
3
Фізика
Абрамов О.Б.
4
Інформатика
Камолов М.К.

Вівторок

1


2
Українська література
Яковлєва С.В.
3
Історія: Україна і світ
Решетняк В.Ф.
Математика
Строгецька В.М.
4
Виховна година

Середа

1
Українська література
Яковлєва С.В.
2
Захист Вітчизни
Плюта О.І.
3
Інженерна графіка
Полякова Н.В.
4
Математика
Строгецька В.М.

Четверг

1
Хімія
Герасимчук О.А.
2
Історія: Україна і світ
Решетняк В.Ф.
3
Громадянська освіта
Юр'єва М.С.
4
 
Фізична культура
Могилевський, Тучинський

П'ятниця

1
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
2
Зарубіжна література
Кикоть О.В.
3
Біологія
Подобна О.П.
4


ОМР17

Чорна Ж.Л.

Понеділок

1
Інженерна графіка
Гоцька О.О.
2
Інженерна графіка
Гоцька О.О.
3
Фізичне виховання
Тучинський О.А.
4
Прикладна інформ.
Борщ В.М.

Вівторок

1
Мат.основи інж.розр.
Строгецький В.В.
Взаємозамінність
Коваленко А.Ф.
2
Прикладна механіка
Капустянська О.М.
3
Гідравліка
Борщ В.Г.
4
Виховна година

Середа

1
Гідравліка
Борщ В.Г.
Прикладна механіка
Капустянська О.М.
2
Математика
Коваленко О.І.
3
Матеріалознавство
Чорна Ж.Л.
4
Основи електротех.
Радзієвський Н.Є.

Четверг

1
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
2
Взаємозамінність
Коваленко А.Ф.
3
Мат.основи інж.розр.
Строгецький В.В.
4


П'ятниця

1
Основи електротех.
Радзієвський Н.Є.
2
Українська мова
Олійник О.Л.
3
Прикладна механіка
Капустянська О.М.
4
 
Історія України
Самко О.В.

ОМР16

Коваленко А.Ф.

Понеділок

1
Технічні системи
Полякова Н.В.
2
Металорізальні верстати
Чурілов С.В.
3
Тех. основи програмув.
Полякова Н.В.
4


Вівторок

1
Технічні системи
Полякова Н.В.
Металорізальні верстати
Чурілов С.В.
2
Осн. обробки матер.
Гоцька О.О.
3
Технологія машинобуд.
Коваленко А.Ф.
4
Виховна година

Середа

1
Технологія машинобуд.
Коваленко А.Ф.
2
Тех. оснащення
Полякова Н.В.
3
Українська мова
Демченко О.М.
4


Четверг

1
Тех. оснащення
Полякова Н.В.
2
Фізичне виховання
Тучинський О.А.
3
Тех. основи програмув.
Полякова Н.В.
4


П'ятниця

1
Осн. обробки матер.
Гоцька О.О.
2
Інформаційні системи
Капустянська О.М.
3
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
4


ОМР15

Строгецький В.В.

Понеділок

1
Основи управління
Гаража В.О.
Лаборат. практикум
Чурілов С.В.
2
Тех.основи програмув
Полякова Н.В.
3
Технологія машинобуд.
Гоцька О.О.
4


Вівторок

1
Технологія машинобуд.
Гоцька О.О.
Соціологія
Решетняк В.Ф.
2
Техн. комплекси
Хоменко О.І.
3
Тех.основи програмув
Полякова Н.В.
4
Виховна година

Середа

1
Тех.основи програмув
Полякова Н.В.
2
Осн.техн. складання
Коваленко А.Ф.
3
Технологія машинобуд.
Гоцька О.О.
4


Четверг

1
Осн.техн. складання
Коваленко А.Ф.
2
Техн. комплекси
Хоменко О.І.
3
Технологія машинобуд.
Гоцька О.О.
4


П'ятниця

1
Соціологія
Решетняк В.Ф.
2
Основи управління
Гаража В.О.
3
Лаборат. практикум
Чурілов С.В.
4


ОРГ18 + 1 п. КВП18

Демченко О.М.

Понеділок

1


2
Історія: Україна і світ
Решетняк В.Ф.
3
Українська література
Демченко О.М.
4
Математика
Абрамов О.Б.

Вівторок

1
Захист Вітчизни
Мальований Р.А.
Плюта О.І.
2
Фізична культура
Патинок І.М.
Тучинський О.А.
3
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
4
Виховна година

Середа

1
Фізична культура
Тучинський О.А., Патинок І.М.
 
2
Громадянська освіта
Стеблина О.В.
3
Хімія
Бачмага С.С.
4
Українська мова
Демченко О.М.

Четверг

1
Інформатика
Зайцева І.А.
2
Фізика
Строгецький В.В.
3
Українська література
Демченко О.М.
4
Географія
Юр'єва М.С.

П'ятниця

1
Біологія
Подобна О.П.
2
Зарубіжна література
Чужинова Т.П.
3
Математика
Абрамов О.Б.
Історія: Україна і світ
Решетняк В.Ф.
4


ОРГ17

Гаража В.О.

Понеділок

1
Вища математика
Коваленко О.І.
 
2
Математика
Абрамов О.Б.
3
Маркетинг
Чубін Т.К.
4


Вівторок

1
Фізичне виховання
Патинок І.М.
Тучинський О.А.
2
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
3
Вища математика
Коваленко О.І.
4
Виховна година

Середа

1
Осн.філософських знань
Стеблина О.В.
2
Мікроекономіка
Чубін Т.К.
3
Вища математика
Коваленко О.І.
4
Гроші і кредит
Чубін Т.К.
 

Четверг

1
Українська мова
Демченко О.М.
2
Гроші і кредит
Чубін Т.К.
3
Етика ділового спілкув.
Орленко Л.Є.
4


П'ятниця

1
Маркетинг
Чубін Т.К.
Мікроекономіка
Чубін Т.К.
2
Історія України
Решетняк В.Ф.
Математика
Абрамов О.Б.
3
Страхування
Орленко Л.Є.
4


ОРГ16

Білик Н.В.

Понеділок

1


2
Організація виробництва
Чубін Т.К.
3
Бух. облік
Гаража В.О.
Менеджмент
Гаража В.О.
4
Українська мова
Яковлєва С.В.

Вівторок

1
Бух. облік
Гаража В.О.
2
Організація виробництва
Чубін Т.К.
3
Логістика
Орленко Л.Є.
4
Виховна година

Середа

1
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
2
Інформаційні системи
Орленко Л.Є.
3
Українська мова
Яковлєва С.В.
Економіка підприємств
Білик Н.В.
4
Менеджмент
Гаража В.О.

Четверг

1
Організація виробництва
Чубін Т.К.
2
Фізичне виховання
Тучинський О.А.
3
Бух. облік
Гаража В.О.
4


П'ятниця

1
Трудове право
Орленко Л.Є.
2
Інформаційні системи
Орленко Л.Є.
3
Економіка підприємств
Білик Н.В.
4


ПСК18

Зайцева І.А.

Понеділок

1
МТЗ КІТ
Зайцева І.А.
Камолов М.К.
2
Біологія
Подобна О.П.
3
Українська література
Олійник О.Л.
4
Фізична культура
Могилевський М.Ф.
Тучинський О.А.

Вівторок

1
Математика
Строгецька В.М.
2
Захист Вітчизни
Плюта О.І.
Мальований Р.А.
3
Громадянська освіта
Руденко Н.Б.
4
Виховна година

Середа

1
 
Фізична культура
Тучинський О.А., Патинок І.М.
2
Математика
Строгецька В.М.
Історія: Україна і світ
Самко О.В.
3
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
4
Фізика
Строгецький В.В.

Четверг

1
Українська література
Олійник О.Л.
2
Хімія
Герасимчук О.А.
3
Українська мова
Олійник О.Л.
4


П'ятниця

1
Зарубіжна література
Чужинова Т.П.
2
Вступ до фаху
Тарасюк В.В.
3
Історія: Україна і світ
Самко О.В.
4


ПСК17

Сєразєєва В.В.

Понеділок

1
Комп. схемотехніка
Сокол Р.М.
Вища математика
Коваленко О.І.
2
Українська мова
Демченко О.М.
3
Основи електротехніки
Волощук А.М.
4
Математика
Строгецька В.М.
Історія України
Руденко Н.Б.

Вівторок

1
Комп. схемотехніка
Сокол Р.М.
2
Вища математика
Коваленко О.І.
3
Алгоритмізація
Шимчук Л.М.
Сєразєєва В.В.
4
Виховна година

Середа

1
Математика
Строгецька В.М.
2
Фізичне виховання
Тучинський О.А.
3
Алгоритмізація та прогр.
Шимчук Л.М.
Сєразєєва В.В.
4
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
Зінченко Т.П.

Четверг

1
Комп. схемотехніка
Сокол Р.М.
2
Вища математика
Коваленко О.І.
3
Основи електротехніки
Волощук А.М.
4


П'ятниця

1
Алгоритмізація та прогр.
Шимчук Л.М.
2
Комп. схемотехніка
Сокол Р.М.
3
Вища математика
Коваленко О.І.
4


ПСК16

Ніколаєнко О.О.

Понеділок

1
ОБД
Борщ В.М.
Українська мова
Демченко О.М.
2
Фізичне виховання
Тучинський О.А.
3
Теорія алгоритмів
Камолов М.К., Зайцева І.А.
Комп. мережі
Ніколаєнко О.О.
4


Вівторок

1
ОБД
Борщ В.М.
2
Операційні системи
Тарасюк В.В.
3
Теорія алгоритмів
Камолов М.К.
Зайцева І.А.
4
Виховна година

Середа

1
Комп. мережі
Ніколаєнко О.О.
2
ООП
Шимчук Л.М.
Ніколаєнко О.О.
3
Теорія ймовірності
Строгецький В.В.
4


Четверг

1


2
Операційні системи
Тарасюк В.В.
3
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
4
Теорія алгоритмів
Камолов М.К.

П'ятниця

1
Теорія ймовірності
Строгецький В.В.
2
ООП
Шимчук Л.М.
Ніколаєнко О.О.
3
Українська мова
Демченко О.М.
4


ПСК15

Шимчук Л.М.

Понеділок

1


2
Комп. мережі
Ніколаєнко О.О.
3
ТЗІ
Ніколаєнко О.О.
Адміністрування
Сєразєєва В.В.
4


Вівторок

1
Методи СШІ
Зайцева І.А.
2
РКСЗ
Борщ В.М.
3
Web-технології
Борщ В.М.
4
Виховна година

Середа

1
Web-технології
Борщ В.М.
2
Адміністрування
Сєразєєва В.В.
3
ТЗІ
Ніколаєнко О.О.
4
Економіка
Білик Н.В.

Четверг

1
Економіка
Білик Н.В.
2
Адміністрування
Сєразєєва В.В.
3
Методи СШІ
Зайцева І.А.
4


П'ятниця

1
РКСЗ
Борщ В.М.
2
Методи СШІ
Зайцева І.А.
3
ТЗІ
Ніколаєнко О.О.
4


ВЦР17

Васюра П.А.

Понеділок

1
Фізична і колоїдна хім.
Бачмага С.С.
2
Фізична і колоїдна хім.
Бачмага С.С.
3
Математика
Строгецька В.М.
4
Українська мова
Олійник О.Л.

Вівторок

1
Фізичне виховання
Патинок І.М.
Тучинський О.А.
2
Технологія цукру
Глухова К.С.
3
Математика
Строгецька В.М.
Історія України
Решетняк В.Ф.
4
Виховна година

Середа

1
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
2
Технологія цукру
Глухова К.С.
3
Хімія сировини
Глухова К.С.
4
Технічне креслення
Присяжний В.І.

Четверг

1
Технологія цукру
Глухова К.С.
2
Хімія сировини
Глухова К.С.
3
Загальна технологія
Васюра П.А.
4


П'ятниця

1
Технологія цукру
Глухова К.С.
2
Аналітична хімія
Бачмага С.С.
3
Аналітична хімія
Бачмага С.С.
4
Загальна технологія
Васюра П.А.
 

ВЦР16

Глухова Н.В.

Понеділок

1
Тех. обладнання галузі
Борщ В.Г.
2
Українська мова
Яковлєва С.В.
3
Технологія цукру
Глухова Н.В.
4


Вівторок

1
Комп. техніка
Заїченко М.Г.
Проектування
Глухова К.С.
2
Технологія цукру
Глухова Н.В.
3
ТХК
Васюра П.А.
4
Виховна година

Середа

1
Проектування
Глухова К.С.
2
Тех. обладнання галузі
Борщ В.Г.
3
Фізичне виховання
Могилевський М.Ф.
4


Четверг

1
Технологія цукру
Глухова Н.В.
2
Іноземна мова
Тищенко С.М.
3
Комп. техніка
Заїченко М.Г.
4


П'ятниця

1
ТХК
Васюра П.А.
2
ТХК
Васюра П.А.
3
Тех. обладнання галузі
Борщ В.Г.
4


ВЦР15

Олійник О.Л.

Понеділок

1
Соціологія
Решетняк В.Ф.
2
Організація, планування
Гаража В.О.
3
Автоматизація
Марчук В.В.
4


Вівторок

1
Технологія крохмалю
Глухова К.С.
Тех. розрахунки
Васюра П.А.
2
Промсанітарія
Таран В.В.
Соціологія
Решетняк В.Ф.
3
Осн. підприємництва
Гаража В.О.
4
Виховна година

Середа

1
Організація, планування
Гаража В.О.
Осн. підприємництва
Гаража В.О.
2
Промсанітарія
Таран В.В.
3
Тех. розрахунки
Васюра П.А.
4


Четверг

1
Автоматизація
Марчук В.В.
2
Організація, планування
Гаража В.О.
3
Технологія крохмалю
Глухова К.С.
4


П'ятниця

1
Організація, планування
Гаража В.О.
2
Технологія крохмалю
Глухова К.С.
3
Автоматизація
Марчук В.В.
4


ВХК18

Бачмага С.С.

Понеділок

1
Біологія
Подобна О.П.
2
Інформатика
Сєразєєва В.В.
Зайцева І.А.
3
Історія: Україна і світ
Руденко Н.Б.
4
Фізична культура
Могилевський М.Ф.
Тучинський О.А.

Вівторок

1
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
2
Захист Вітчизни
Мальований Р.А.
Плюта О.І.
3
Громадянська освіта
Юр'єва М.С.
4
Виховна година

Середа

1
 
Фізична культура
Тучинський О.А., Патинок І.М.
2
Українська мова
Яковлєва С.В.
3
Історія: Україна і світ
Руденко Н.Б.
Математика
Строгецька В.М.
4
Українська література
Олійник О.Л.

Четверг

1


2
Основи мікробіології
Дем'яненко О.В.
3
Зарубіжна література
Кикоть О.В.
4
Хімія
Герасимчук О.А.

П'ятниця

1
Математика
Строгецька В.М.
2
Фізика
Строгецький В.В.
3
Українська література
Олійник О.Л.
4


ВХК17

Таценко Г.Т.

Понеділок

1
Товарознавство
Лісіцина Л.І.
2
Техн. хлібопекар. вироб.
Лісіцина Л.І.
3
Технічне креслення
Чорна Ж.Л.
4
Математика
Таценко Г.Т.
Історія України
Решетняк В.Ф.

Вівторок

1
Фізична і колоїдна хім.
Бачмага С.С.
2
Фізична і колоїдна хім.
Бачмага С.С.
3
Українська мова
Яковлєва С.В.
4
Виховна година

Середа

1
Аналітична хімія
Бачмага С.С.
Васюра П.А.
2
Аналітична хімія
Бачмага С.С.
Васюра П.А.
3
Математика
Таценко Г.Т.
4
Техн. хлібопекар. вироб.
Лісіцина Л.І.

Четверг

1
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
2
Загальна технологія
Глухова Н.В.
3
Фізичне виховання
Могилевський М.Ф.
4


П'ятниця

1
Біохімія
Бачмага С.С.
2
Техн. хлібопекар. вироб.
Лісіцина Л.І.
3
Товарознавство
Лісіцина Л.І.
4
 
Загальна технологія
Глухова Н.В.

ВХК16

Заславна В.О.

Понеділок

1


2
Техн. конд. виробів
Заславна В.О.
3
Проектування
Лісіцина Л.І.
Комп. техніка
Зайцева І.А.
4


Вівторок

1
Фізичне виховання
Могилевський М.Ф.
2
ТХК
Заславна В.О.
Техн. конд. виробів
Заславна В.О.
3
Техн. конд. виробів
Заславна В.О.
4
Виховна година

Середа

1
Тех. обладнання галузі
Чорний І.О.
2
ТХК
Заславна В.О.
Лісіцина Л.І.
3
ТХК
Заславна В.О.
Лісіцина Л.І.
4
Техн. конд. виробів
Заславна В.О.

Четверг

1
Тех. обладнання галузі
Чорний І.О.
2
Українська мова
Демченко О.М.
3
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
4


П'ятниця

1
Проектування
Лісіцина Л.І.
2
Тех. обладнання галузі
Чорний І.О.
3
Комп. техніка
Зайцева І.А.
4


ВХК15

Волощук А.М.

Понеділок

1
 
Осн. підприємництва
Гаража В.О.
2
Облік і звітність
Ляшенко Л.С.
3
Автоматизація ТП
Захарчук Ю.М.
4
Економіка, організація
Білик Н.В.
 

Вівторок

1
Техн. макаронних вир.
Дем'яненко О.В.
2
Техн. харчоконцентрат.
Дем'яненко О.В.
3
Економіка, організація
Білик Н.В.
4
Виховна година

Середа

1
Економіка, організація
Білик Н.В.
2
Автоматизація ТП
Захарчук Ю.М.
3
Осн. підприємництва
Гаража В.О.
4


Четверг

1
Техн. макаронних вир.
Дем'яненко О.В.
Техн. харчоконцентрат.
Дем'яненко О.В.
2
Облік і звітність
Ляшенко Л.С.
Автоматизація ТП
Захарчук Ю.М.
3
Промсанітарія
Таран В.В.
4


П'ятниця

1
Техн. макаронних вир.
Дем'яненко О.В.
2
Техн. харчоконцентрат.
Дем'яненко О.В.
3
Промсанітарія
Таран В.В.
4