ОФІЦЕР ПОЛІЦІЇ, «ТИТУЛОВАНИЙ» БОДІБІЛДЕР ЗУСТРІЛАСЯ З ЮНИМИ СМІЛЯНАМИ

З першої хвилини знайомства в неї закохалися всі присутні : чарівна дівчина, офіцер поліції, «титулований» бодібілдер. Ці, на перший погляд, несумісні поняття, чудово поєднуються у житті Марії Лихолай. Струнка, висока, із зачіскою, яка дуже личить  жінці-офіцеру, у форменному поліцейськоьу одязі, з іменним жетоном, змайже  укомплектованою системою, надзвичайно комунікабельна і дуже харизматична  Марія відразу заволоділа увагою юнацтва.

Відведеного для  заходу часу катастрофічно не вистачало, аби студенти Смілянського коледжу харчових технологій  груп МЕХ-15 ( класний керівник В.Ф.Решетняк) та ВХК-14 ( класний керівник О.М.Демченко) отримали відповіді на  найрізноманітніші питання.  Всі студенти, і  юнаки, і дівчата, переконалися, що Марія є яскравим прикладом того як «страшенно спортивна» і досить сильна жінка-офіцер та ще й  бодібілдер  може залишатися витонченою, красивою, ніжною, делікатною, простою і приємною у спілкуванні.    Інспектор  Черкаської патрульної поліції старший лейтенант Марія Лихолай обрала здоровий спосіб життя. Раз і назавжди віддала своє серце бодібілдінгу. Заняття спортом допомагають у житті і роботі. Спортивні досягнення досить помітні   На конкурсі краси серед спортсменів, Кубку України з бодібілдінгу,   у травні минулого року у Хмельницькому Марія виборола  Перше місце ( категорія вище 170 см).  У листопаді того ж таки 2015-го – стала володаркою бронзової нагороди на відкритому ХХУ чемпіонаті з бодібілдінгу.   Не дивно, якщо дехто із студентів  у майбутньому вирішить кардинально змінити своє життя: після закінчення коледжу присвятить себе службі у поліції чи вже сьогодні серйозно почне займатись спортом. А значить, обере  здоровий спосіб життя.

Про такі  вдалі публічні інтерактивні бібліотечні заходи кажуть :  запам’ятається надовго. А про користь зайве й говорити. Дві години пролетіли як одна мить. І саме ці дві години спілкування з яскравим представником сучасної української молоді –  дівчиною-красунею, офіцером поліції, спортсменкою обов’язково  налаштують на позитив і поселять віру в те, що варто лише дуже чогось прагнути і всього можна досягнути у своєму житті.

Надія Радченко

Невизначено
Розділ: