ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ТЕХНОЛОГІЇ СТВОРЕННЯ ПРОГРАМНИХ ПРОДУКТІВ

dsc_4334Відкрите заняття з дисципліни «Технологія створення програмних продуктів» на тему: «Компонентна технологія Delphi. Властивості компонентів» провела викладач Сєразєєва Вікторія Вікторівна (група ПСК13).
Метою заняття було ознайомити студентів з властивостями компонентів середовища програмування Delphi, порівняти методи застосування властивостей компонентів при створенні програмних продуктів, розвивати пізнавальний інтерес, уміння порівнювати, аналізувати, узагальнювати, робити логічні висновки, виховувати інтерес до вивчення дисципліни та майбутньої професії.

Заняття  проводилося у комбінований  формі – засвоєння нових знань з використанням елементів інтерактивних технологій. Було використано наступні методи діяльності: комунікативний та груповий, метод діалогу, пояснювально-ілюстративний та проблемно-пошуковий методи.

Після викладення нового матеріалу заняття проводилося  у формі змагання між командами. Кожна команда розробила та представила свій проект засобами середовища програмування Delphi, використовуючи основні методології та принципи технології створення програмних продуктів.

Студенти групи ПСК13 на високому рівні продемонстрували засвоєні знання, а також проявили високу активність та ерудицію при виконанні поставленої задачі. Слід відмітити прагнення кожного студента заробити бали для своєї команди в конкурсі проектів та наблизити її до перемоги, повідомляють у Смілянському коледжі харчових технологій

Невизначено
Розділ: