У СМІЛЯНСЬКОМУ КОЛЕДЖІ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ПРОЙШОВ ЗАХІД ДО ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

DSC_667022 січня 2017 року Україна відзначає 98 річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, який відомий прогресивному людству як День Соборності України. У цей день прийнято також згадувати іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше 22 січня 1918 р. – прийняття IV Універсалу УЦР, у якому проголошувалася повна незалежність УНР.

Згідно з Концепцією національно – патріотичного виховання студентів Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ викладачами закладу постійно проводяться заходи спрямовані на формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини. З метою поглиблення знань з історії України періоду національно – визвольних змагань 1917-1920 років,  в Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ був проведений виховний захід приурочений до Дня Соборності України. Про це інформує прес-центр навчального закладу.
З студентами першого курсу була проведена Година спілкування присвячена проголошенню Акта Злуки та його значення в історії України.  Наприкінці лекції викладачами Самком Олегом Васильовичем та Руденко Наталією Борисівною було  продемонстровано документальний фільм про події майже сторічної давнини. Захід був оцінений як ефективний.

Невизначено
Розділ: