ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У КОЛЕДЖІ

DSC_6732-1Вже стало доброю традицією проводити після зимових свят День відритих дверей. І в цьому році 21 січня наш навчальний заклад гостинно відкрив свої двері перед майбутніми абітурієнтами та їх батьками. Гостями стали випускники шкіл м. Сміли, Смілянського, Шполянського, Звенигородського, Кам’янського, Городищенського районів нашої області.

На початку зустрічі майбутні абітурієнти та їх батьки мали можливість оглянути традиційну виставку найкращих досягнень наших студентів, ознайомитися з можливостями та перспективами кожної з представлених професій, розпитати студентів про спеціальності, за якими проводиться підготовка майбутніх спеціалістів. Студенти та викладачі коледжу розповідали гостям про обрані спеціальності, намагалися зацікавити презентаціями та відеосюжетами.
Директор коледжу Хоменко Олександр Іванович познайомив гостей з історією навчального закладу, розповів про перспективи отримання вищої освіти в коледжі, про працевлаштування випускників.
Про вибір майбутньої професії та навчання в коледжі розповіли студенти всіх спеціальностей: Галев Леонід (МЕХ13), Панасенко Владислав (ОКС13), Курганська Наталія(ВХК13), Доброноженко Артем(ОМР13), Ткаченко Яна та Кушнір Олександра (МД14), Білик Ксенія та Станкевич Анастасія (ОРГ14) та Куцоконь Юрій (ПСК13). Студенти згадували свої перші Дні відкритих дверей, коли вони вперше завітали до нашого коледжу, підготовчі курси та свої найяскравіші враження від навчання. Студенти четвертого курсу поділилися своїми враженнями від проходження технологічної практики на підприємствах України, похвалилися першими заробленими коштами та пропозиціями від працедавців.

Невизначено
Розділ: