ЗИМОВА КАЗКА ВІД КОЛЕДЖУ

DSC_6857На завершення зимових свят та з нагоди проведення Дня відкритих дверей в Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ відбулася вистава-феєрія «Зимова казка». В актовій залі зібралися студенти і викладачі, майбутні абітурієнти з батьками, а також маленькі діти наших воїнів-учасників АТО. Студенти привітали малят солодкими подарунками та провели фотосесію з учасниками вистави.

Пригадали на сцені колядування на Різдво, відтворили народне гуляння на Маланки, водили «козу», щедрували…
Три гарних дівчини – Мариночка (М.Вороніна, гр. ОРГ 16), Оленка (А.Сакун, гр. ВХК 15) та Зоряна (З.Потилко, гр. ВХК 16) нагадали собі наречених, приваблювали їх чарівними піснями і запальними танцями. Та чи збулися їхні сподівання?
Чарівник із казки (В.Чирва (гр. МД 15)) творив дива, щоб наречені зустрілися, а чортеня (М.Степаненко, гр. ПСК 15) робило перешкоди їм на шляхах.
Три юнаки – вродливий та мужній козак (М.Хінціцький, гр.МЕХ 14), справжній «мачо» (М.Кушнір, гр. ПСК 16) та сучасний студент, який ще й «співає, як соловей» (І.Теліженко, гр. ОКС 14) – подолали всі перешкоди та зустрілися з нареченими.
Глядачів зачарувало казкове сценічне дійство та талановита гра учасників вистави. Пісні Народного аматорського колективу «Сріблянка» та чудові танці у виконанні хореографічного колективу «Вересень» додали атмосфери зимового дива…
Не лякають буйні сніговії
Розпашілі молоді літа,
Тож нехай вирують заметілі
І в снігах кохання розквіта!

Прес-центр коледжу

Невизначено
Розділ: