У СМІЛЯНСЬКОМУ КОЛЕДЖІ ПРОВЕЛИ ПОСВЯТУ У ПРОГРАМІСТИ

Закінчилась декада фахової комісії інформатики і комп’ютерної технологій, яка традиційно бурхливо проходить навесні  у Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ.
Протягом двох  тижнів серед майбутніх програмістів – студентів відділення автоматизації і комп’ютерних систем коледжу проводились змагання.
Студенти груп 1-4-го курсів приймали участь у різноманітних конкурсах, відповідали на запитання вікторин з історії розвитку комп’ютерної техніки та програмування, демонстрували свою майстерність у швидкісній збірці комп’ютера, відбивали знаки на швидкість, змагалися в мистецтві програмування.
Студенти творчо підійшли до  розробки  тематичних презентацій «Вони прославляють Україну» – тема цьогорічного конкурсу презентацій ,  показали  майстерність у створенні  комп’ютерних малюнків на тему  «Мій віртуальний світ».
Нещодавно у житті першокурсників відділення – вони стали справжніми членами громади програмістів нашого коледжу. Під час урочистостей з нагоди підведення підсумків декади комісії інформатики і комп’ютерних технологій почесними грамотами  були нагороджені переможці та учасники фахових конкурсів і олімпіад.
Також були вручені нагороди учасникам Всеукраїнської олімпіади з програмування та Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності  «Бобер-2017».

Кульмінацією свята стала церемонія посвячення першокурсників у програмісти, яку провели їх старші товариші – студенти 4 курсу.

 
Невизначено
Розділ: