Хочемо приєднатися до «чорнобривцевого простору»

 

Доброго дня, шановна редакціє газети «День»!

Звертаються до вас студенти Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ, групи ВХК15. Наш коледж розташований у місті Сміла Черкаської області. Він належить до одного з найстаріших середніх спеціальних навчальних закладів України і був заснований 1884 року. За роки своєї діяльності коледж підготував понад 40 тисяч фахівців, які ефективно працюють у різних галузях економіки України і за її межами. Випускники Смілянського коледжу харчових технологій — це ціла плеяда успішних промисловців, підприємців, науковців та громадських діячів. Життя в нашому навчальному закладі сповнене не тільки напруженої праці над здобуттям професійних знань, а й різноманітних пізнавальних та розважальних заходів. Одним із таких заходів була тематична композиція «І. Я. Франко: Геній. Творець української нації. Письменник. Перекладач. Людина». Авторська група запропонувала ще раз зосередити увагу на фактах життя й творчості цієї справді великої людини, відзначила особливе значення діяльності І. Франка для розвитку української літератури і національної самосвідомості, познайомила з непростою долею членів його родини, показала значення перекладацької діяльності письменника, розповіла про вшанування пам’яті цього геніального українця.

Глядачі переглянули уривки з фільму про І. Франка з участю С. Вакарчука, відеозаписи з проекту «Лис Микита з цілого світу», «Каменярі» та фільму «Захар Беркут».

Прозвучали переклади творів В. Шекспіра, Дж. Байрона, Р. Бернса, Й. Гете у виконанні студентів. Лілія Кулакевич та Іван Теліженко одержали гучні аплодисменти за чудове виконання пісень на слова віршів Франка: «Чого являєшся мені у сні» та «Човен». Також у нашій композиції ми використали матеріал із вашої газети — «Чорнобривцевий простір газети «День»» (День №195-196, п’ятниця-субота 28 — 29 жовтня 2016 р.).

Ми теж хотіли б долучитися до цієї акції і були б вам дуже вдячні, якби ви підказали, де можна дістати насіння «Франкових» чорнобривців. Звичайно, вже трохи пізно, але ми докладемо максимум зусиль, щоб і біля нашого коледжу зацвіли чорнобривці з Нагуєвичів, щоб приносили радість і зберігали пам’ять про Івана Яковича Франка — письменника й поета, філософа й перекладача, патріота, творця української нації, і спонукали до світлих помислів та добрих справ, а також дізнаватись більше, захоплюватися й дивуватися величі його думок і почуттів.

Дуже сподіваємося на Вашу позитивну відповідь і щиро Вам вдячні.

З повагою студенти групи ВХК15 Смілянського коледжу харчових технологій

ВІД РЕДАКЦІЇ

Ми не могли залишити без уваги пророблену ініціативною молоддю роботу, тож радо подаруємо смілянам ці символічні «зерна» франкової мудрості. І не лише їх. Адже до складу Скриньки скарбів «Дня», крім вищезгаданого мішечка з насінням, входять 100 вибраних листівок з малюнками, карикатурами, першими шпальтами газети, а також ексклюзивний «королівський олівець»! А решті охочих пропонуємо замовляти унікальний сувенірний набір у магазині на нашому сайті  і жити з гаслом «Дня»: «Посіємо — зійде!»

Невизначено
Розділ: