СМІЛЯНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ВЧИЛИ ЯК ДІЯТИ ПРИ ВИНИКНЕННІ ПОЖЕЖІ ТА НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ СОЦІАЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ

У Смілянському коледжі харчових технологій відбулося об’єктове тренування з питань цивільного захисту (ЦЗ). Тема тренування: «Дії керівного складу та особового складу формувань ЦЗ, педагогічних працівників та студентів коледжу при виникненні надзвичайної ситуації соціального характеру». Одночасно з об’єктовим тренуванням відбулося також протипожежне тренування.
О 6:00 годині 11 травня 2017 року по ввідній директора – керівника ЦЗ коледжу Олександра Івановича Хоменка було проведено перевірку готовності чергових працівників гуртожитку та навчального корпусу до дій у надзвичайній ситуації. Одночасно за їх сигналами була проведена евакуація мешканців гуртожитку в установлені нормативні строки.
В цілому план об’єктного тренування виконано в повному обсязі. Дії керівництва, формувань ЦЗ, працівників та студентів коледжу оцінені як готові до дій у випадку виникнення надзвичайної ситуації. Особливо ефективними в навчальному плані були показові заняття працівників Смілянського районного відділу Управління ДСНС України в Черкаській області майора служби ЦЗ Ірини Вікторівни Лисенко, сержантів служби ЦЗ А.О. Андріяша та В.В. Рака, що на практиці показали порядок застосування спеціальної техніки, яка є на бойовому розрахунку 12 Державної пожежно-рятувальної частини міста Сміла в надзвичайних ситуаціях різного характеру. Студенти коледжу прослухали теоретичну частину занять та виконали окремі практичні дії зі спеціальним обладнанням.

Провідний інспектор Смілянського РВ Управління ДСНС

майор служби цивільного захисту Ірина Лисенко

Невизначено
Розділ: