У СМІЛЯНСЬКОМУ КОЛЕДЖІ ВЛАШТУВАЛИ ЄВРОПЕЙСЬКІ ІГРИ

Цьогоріч змістовним, цікавим та насиченим видався  День Європи у СКХТ НУХТ, а Європейські ігри стали його логічним завершенням. Захід проходив під девізом «Citius, Altius, Fortius!». 17 академічних груп коледжу – країн Європейського Союзу взяли участь у спортивних, кулінарних та розважальних змаганнях.
Відкриття Європейських ігор було розпочато з параду команд країн – учасниць, традиційної присяги спортсменів та клятви суддів про безпристрасне виконання своїх обов’язків. І першим завданням для учасників заходу  став конкурс-презентація країн «Ми у Європі». Кожна група  мала 1,5 хвилини на представлення своєї країни, а судді – клопіт у визначенні найкращих.
Серед виступів команд найяскравішими були представлення країн:
1 місце – Австрія (гр. ВХК15), Україна (гр. МЕХ15);
2 місце – Іспанія (гр. ОРГ/МД16), Франція (гр. ВХК16), Велика Британія (гр. КВП15);
3 місце – Греція (гр. ПСК15), Кіпр (гр. МЕХ/ОМР16), Угорщина (гр. ВЦР16), Болгарія (гр. ВЦР14);
4 місце – Чехія (гр. КВП16), Словаччина (гр. ПСК16),  Італія (гр. ВХК14).
Наступним конкурсом стали Європейські змагання, які  проводилися окремо як для юнаків,  так і для дівчат. Так, хлопці змагалася у боротьбі на поясах, складанні та розбиранні автомату, армреслінгу, перетягуванні канату, футбольному конкурсі, дівчата брали участь у змаганнях з дартсу, стрибках на скакалці, гнучкості, перетягуванні канату та пляжному волейболі.
Останнім завданням у змаганнях був конкурс кашоварів «У здоровому тілі – здорова національна їжа». Критеріями оцінювання суддів стали смакові якості, національний колорит та креативність у презентації страви.
Журі визначило переможців конкурсу:
1 місце – Словаччина ( гр. ПСК16), Австрія (гр. ВХК15), Бельгія (гр. ОКС16);
2 місце – Чехія (гр. КВП16), Кіпр (гр. МЕХ/ОМР16), Польща (гр. ВЦР15);
3 місце – Італія (гр. ВХК14), Угорщина (гр. ВЦР16), Франція (гр. ВХК16);
4 місце – Литва (гр. ОРГ14), Німеччина (гр. ОМР15), Португалія (гр. МД15).
Висловлюємо подяку всім учасникам Європейських ігор, класним керівникам, солістам студії «Шанс» (кер. Олена Коваль), батькам студентів, які були разом з нами в цей день; керівникам фізичного виховання,  культорганізаторам за цікаве і яскраве свято, організоване та проведене для студентів коледжу.

Прес-центр Смілянського коледжу харчових технологій

фото: 
Невизначено
Розділ: