ПРОГРАМІСТИ СМІЛЯНСЬКОГО КОЛЕДЖУ ВИСТУПИЛИ У ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

16 вересня у Кропивницькому на базі Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбувся другий етап (регіональний) Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. Вперше до участі у змаганнях ІІ етапу у групі Центрального регіону запросили команду Смілянського коледжу харчових технологій. Це стало можливим завдяки тому, що програмісти багато років поспіль успішно виступали в олімпіадах з програмування І обласного етапу у  Черкасах, де змагалися з командами університетів на одному наборі задач та показували високий рівень фахової майстерності.

У другому етапі у Центральному регіоні цього року змагалися 28 університетських команд з міст Дніпро, Полтава, Кривий Ріг, Кропивницький, Черкаси та ін.

Протягом 5-ти годин команди програмістів вирішували завдання синхронно по всій Україні на одному наборі задач.

Команду смілянського коледжу SCFTNUFT NULL_POINTER представляли  майбутні програмісти Валентин Артеменко, Антон Гриценко, Вадим Ролик (група ПСК14) та їх тренер – Л. М. Шимчук,  які результативно виступили у цих престижних інтелектуальних змаганнях, здобули цінний досвід, отримали сертифікати учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської першості з програмування та подарунки від спонсорів, інформує прес-центр СКХТ.

Невизначено
Розділ: