Всеукраїнський форум «Студентство - авангард державотворення»

 З 17 по 19 листопада в м. Харків відбувся Всеукраїнський форум Student Growing Up Forum, який був проведений Молодіжною правозахисною агенцією за підтримки Харківської обласної державної адміністрації  на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М.Бекетова.

Шляхом відбору участь у форумі взяли 137 учасників з 19 регіонів України, серед яких були і наші студенти Максим Степаненко (гр.ПСК15) та Ярослава Рябокінь (гр.ВХК15). За результатами роботи зібрання студентів була ухвалена важлива резолюція, яка буде незабаром оприлюднена.

Велика подяка чудовим спікерам, що створили класний контент для учасників на ці три дні. Було дуже цікаво почути думки студентів з приводу актуальних проблем розвитку студентського самоврядування, їх бачення співпраці студентських організацій та влади, ставлення до нового Закону "Про освіту" та пропозиції/запитання по внесенню змін до Закону "Про вищу освіту".

Ці дні додали досвіду громадської активності, ми знайшли багато друзів та однодумців, велику кількість ідей та море емоцій.

фото: 
Undefined