У СМІЛЯНСЬКОМУ КОЛЕДЖІ ВЛАШТУВАЛИ ФЕСТИВАЛЬ «МАШИНОБУДІВНИКИ – НАЙКРАЩІ»

Машинобудування завжди було і залишається важливою складовою частиною промисловості міста і країни. Сучасний світ наповнений безліччю дивовижних речей, які машинобудівники перенесли на папір і склали в єдиний механізм. Завдяки впровадженню інноваційних ідей та рішень навіть у кризові часи для держави машинобудівні підприємства продовжують тримати високу планку якості і продуктивності та залишаються локомотивом вітчизняних підприємницьких потужностей.

Завершальним акордом у святкуванні Дня машинобудівника в Смілянському коледжі харчових технологій та з нагоди закінчення першого етапу декади комісії інженерної механіки відбувся фестиваль відділення ІМ «Машинобудівники – найкращі!».

Сім’я машинобудівників – велика: 8 навчальних груп денної та 1 група заочної форм навчання. Це дружній, згуртований колектив, прогрессивна, сучасна  та комп’ютеризована молодь.

З нагоди свята присутніх привітали від керівництва коледжу, також відзначили кращих студентів відділення, вручили призи переможцям чемпіонату, який відбувся напередодні та конкурсу “Кращий за професією”. Урочистості доповнив святковий концерт за участю творчо обдарованої молоді.

За інформацією прес-центру СКХТ

Невизначено
Розділ: