ВІЙСЬКОВИЙ КАПЕЛАН ПЕРЕДАВ СМІЛЯНСЬКИМ СТУДЕНТАМ ПРАПОР ІЗ ЗОНИ БОЙОВИХ ДІЙ

Невдовзі українці відзначатимуть свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. З нагоди прийдешнього свята у Смілянський коледж харчових технологій завітав військовий капелан, волонтер, настоятель храму Іоанна Хрестителя Української автокефальної православної церкви отець Михайло Шевчук. Він привіз прапор з передових позицій, світлини із зони бойових дій та безліч історій про складні й небезпечні будні захисників.

В актовій залі на зустріч зібралися студенти першого курсу. У цьому році першокурсники приймають волонтерську естафету від студентів четвертого курсу, адже саме нинішні студенти-випуснкики були серед тих, хто започаткував волонтерський рух у коледжі три роки тому.

Студенти, затамувавши подих, слухали розповідь отця Михайла та дивилися світлини з  передової. Гостеві було що розповісти, адже він з перших днів військової агресії й донині за покликом серця тісно пов’язаний з подіями на Сході країни, а бійці добре знають отця Михайла і як військового капелана, і як волонтера, якого вони чекають кожного разу з нетерпінням.

Прапор з рук отця Михайла приймали голова студентського самоврядування Максим Степаненко та першокурсники Михайло Вдовиця і Анатасія Бачмага. Голова студентського самоврядування від усієї студенської спільноти подякував отцю Михайлу за такий цінний подарунок, пообіцяв і надалі підтримувати та пропагувати волонтерський рух, закликав студентів-першокурсників не залишатися осторонь волонтерської спільноти коледжу, адже чужого болю, чужої біди не буває, інформує прес-центр СКХТ.

Невизначено
Розділ: