КОЛЕКТИВ СМІЛЯНСЬКОГО КОЛЕДЖУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ВІДПРАВИВ У ЗОНУ АТО ПІВТИСЯЧІ ПИРІЖКІВ

До свята Покрови Пресвятої Богородиці, до Дня українського козацтва та до Дня захисника України в Смілянському коледжі харчових технологій почали готуватися заздалегідь: ще у вересні була оголошена акція «Козацькому роду нема переводу». Загалом Смілянський коледж харчових технологій проводить волонтерську роботу вже четвертий рік.

В акції взяли активну участь студенти 14 груп. Також цього разу виконали замовлення волонтерів: працівники їдальні  напекли  500 пиріжків. Борошно та цукор для пиріжків надали волонтери, начинкою забезпечили працівники їдальні, а 130 яєць та 5 літрів олії було куплено на зібрані кошти. Загальна сума – 402 грн., витрачено на продукти – 398 грн.

Студенти також намалювали плакат зі словами вдячності, підтримки та найщирішими побажаннями, адресованими випускнику коледжу, учаснику АТО, Михайлу Дімітрову. А від студенток на передову передали листи підтримки.

Уже суботнього ранку пролунав дзвінок від волонтерів, які доставили передачу адресатам. Бійці щиро дякували за підтримку, за турботу та за тепло сердець.

За інформацією прес-центру СКХТ

фото: 
Невизначено
Розділ: