У СМІЛЯНСЬКОМУ КОЛЕДЖІ ПРОВЕЛИ І МІСЬКИЙ КІБЕРСПОРТИВНИЙ ТУРНІР

За сприяння студпрофкому та студради в останні дні жовтня в Смілянському коледжі харчових технологій відбувся І міський турнір з кіберспортивної гри Dota 2 для учнів шкіл та студентів.
Розпочалася дружня зустріч з вітальних слів голови студпрофкому Ольги Пилипівни Подобної та голови студради Максима Степаненка, проведення жеребкування й оголошення правил гри.
Кожен із 32 учасників  з нетерпінням чекав моменту коли він зможе довести, що саме він найкращий.
1/32, 1/16 та 1/8 пройшли на одному подиху і в наступне коло турніру пройшли найсильніші учасники. Саме в цей момент, дух суперництва став ще сильнішим, а кожна гра супроводжувалась бурхливими емоціями глядачів. Кожен наступний етап турніру ставав ще складнішим та більш насиченим на емоції, адже кожен учасник грав на максимум і не хотів відступати від своєї цілі.

У півфіналі зустрілись: Олександр Маслюк, Сергій Ясногородський, Владислав Сиротенко та В’ячеслав Андрійчук. Удача посміхнулась Олександру та В’ячеславу, які й вибороли свою путівку до фіналу.

Фінал проходив в форматі bo3 (до 2 перемог), де кожен учасник мав змогу обрати свого героя й показати свою майстерність. Кожен вдалий крок  фіналістів супроводжувався оплесками та активною підтримкою вболівальників. Фінальне змагання закінчилося з рахунком 2-0 на користь учня  Смілянської загальноосвітньої школи №15  В’ячеслава Андрійчука.

Всі переможці отримали дипломи відповідного ступеню та цікаві призи від організаторів турніру, інформує прес-центр СКХТ.

Невизначено
Розділ: