СМІЛЯНСЬКІ СТУДЕНТИ СТАЛИ ДЛЯ ДІТЕЙ СВЯТИМИ МИКОЛАЯМИ

Напередодні свята Святий Миколай завітав з подарунками до Смілянського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Барвінок». Відвідувачі центру за кілька тижнів до свята, власноруч чи за допомогою батьків написали листи Святому Миколаю. Добрими Миколаями для дітей з особливими потребами стали студенти Смілянського коледжу харчових технологій, а саме студенти другого курсу, спеціальності «Маркетинг». Про це інформує прес-центр навчального закладу.
Студенти-маркетологи приклали всіх зусиль, щоб викликати в дітей позитивний емоційний настрій; створити  атмосферу добра і дружби; Такі заходи сприяють вихованню чуйності, доброти, доброзичливості, уваги, милосердя, вдячності.
Свято для дітей відбулося в стінах Смілянського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Студенти підготували для малечі театралізовану виставу, закупили за власні кошти подарунки, які діти замовляли в своїх листах і крім подарунків привезли великого торта. В інсценізованій виставі студенти поздоровили діток з прийдешнім днем Святого Миколая. Директор реабілітаційного центру «Барвінок» Андрій Лисенко відзначив студентів дипломом-подякою за волонтерську підтримку і організацію чудового свята для дітей.

Невизначено
Розділ: