ШАНС ДЛЯ СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖУ РЕАЛІЗУВАТИ ПРОФЕСІЙНІ ЗДІБНОСТІ

Для того, щоб дати поштовх у майбутнє молодим спеціалістам спеціальності «Організація виробництва» 26 січня у Смілянському коледжі харчових технологій Національного університету харчових технологій був проведений захід спрямований на успішне працевлаштування випускників.

Щоб допомогти молодим спеціалістам розпочати успішну кар’єру, у коледж були запрошені роботодавці різноманітних діяльностей, які зацікавлені в висококваліфікованих співробітниках. Про це інформує прес-центр навчального закладу.

У роботі заходу взяли участь такі компанії:

  • ТОВ «Бас Агро»
  • Creditexpress Україна
  • ТОВ «НВП» «Урожай»
  • Мережа супермаркетів «Делікат»

Роботодавці презентували свої компанії, вакансії та неодноразово робили акцент на тому, що кар’єра – це насамперед сходи, тому необхідно бути готовими до кропіткої праці, мати невмирущу жагу до пізнання тонкощів професії та починати з малого. Тому, саме вони готові допомогти випускникам долати труднощі, для досягнення успішної кар’єри.

Рекомендації від представників підприємств були надзвичайно актуальними та атмосфера в аудиторії сприяла до дружньої й водночас вигідної для студентів бесіди зі знавцями своєї справи. Адже пропозиції викликали неабиякий інтерес у студентів.

Після завершення заходу випускники коледжу скористалися нагодою поспілкуватися з роботодавцями, заповнити відповідні анкети та отримати необхідну консультацію.

Невизначено
Розділ: