СМІЛЯНСЬКИХ СТУДЕНТІВ ПОСВЯТИЛИ У ПРОГРАМІСТИ

Протягом двох  тижнів у Смілянському коледжі харчових технологій серед майбутніх програмістів – студентів відділення автоматизації і комп’ютерних систем  коледжу проводили змагання.

Студенти груп 1-4-го курсів взяли участь у різноманітних фахових конкурсах, вікторинах та створювали власні кросворди з історії розвитку комп’ютерної техніки та програмування, демонстрували свою майстерність у швидкісній збірці комп’ютера та відбивали знаки на швидкість, інформує прес-центр навчального закладу.

Під час проведення головного фахового конкурсу – “Олімпіади з програмування”  студенти змагалися в мистецтві програмування при розробці програм для розв’язування цікавих прикладних задач. Журі відмітило високий рівень підготовки учасників у цьому році.

У популярному серед студентів конкурсі на кращий комп’ютерний малюнок, тема якого цього року була “Покоління ери смартфонів”, учасники продемонстрували свій художній смак, стиль та вміле використання графічними редакторами.

В рамках конкурсу “Комп’ютерна графіка та дизайн”, завданням якого було створення святкового логотипу пошукової системи Google (doodle), присвяченого до Дня студентів та конкурсу презентацій на тему “MADE IN UKRAINE ”   студенти творчо підійшли до виконання завдання і продемонстрували творчий підхід та креативність до вирішення поставленого завдання, практичні навики володіння прикладним програмами та мультимедійними технологіями.

День 26 січня став знаменним у житті першокурсників відділення – вони стали справжніми членами громади програмістів коледжу. Під час урочистостей з нагоди підведення підсумків декади комісії інформатики і комп’ютерних технологій почесними грамотами  були нагороджені переможці та учасники фахових конкурсів і олімпіад.

Кульмінацією свята стала церемонія посвячення першокурсників у програмісти, яку провели їх старші товариші – студенти 4 курсу.

Невизначено
Розділ: