Акція милосердя та доброти

Що таке доброта, милосердя? Насамперед це готовність допомогти, пожертвувати собою заради інших, безкорисливо творити добро. Вважаю, що це та якість, яка необхідна всім нам і якої зараз дуже не вистачає. Доброта й милосердя, як ніколи, актуальні в наш час. Кажуть, милосердя й доброта — два крила, на яких тримається людство.

Приємно, що в стінах нашого закладу освіти ці поняття живуть і процвітають. Колектив однодумців – викладачів та студентів коледжу  щороку долучається до акції гуманізму, милосердя та людяності «Допоможи малечі».  

Організаторами квітневої акції милосердя стали студентки групи ВЦР16 Семко Н. та Капелюшна Т., які змогли віднайти однодумців, зібрати необхідні речі, іграшки та солодощі діткам, які потребують нашого піклування.  Цього року благодійна допомога надійшла до дитячого відділення Комунального закладу "Черкаської обласної психіатричної лікарні" Черкаської обласної ради.

Дякуємо всім, хто долучився до акції. Творімо добро, будьмо чуйними, милосердними, уважними й привітними! Даруймо людям радість, і життя наше стане кращим!

 

фото: 
Undefined