III етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки

Студентка групи ПСК15 Анна Буряченко представляла Черкаську область у III етапі ХІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І - ІІ рівнів акредитації, який відбувся 16 – 18 травня 2018 року на базі Гірничо-електромеханічного коледжу  ДВНЗ «Криворізький Національний Університет».

25 студентів разом зі своїми викладачами з усіх областей України з’їхались до індустріальної перлини України – міста Кривий Ріг. «Місто, довжиною в життя», - кажуть про своє рідне місто криворожці. Унікальність його в тому, що  протяжність Кривого Рогу сягає близько 138 кілометрів і тому це найдовше місто в Україні та Європі.

За час проведення олімпіади студенти не тільки показували свої теоретичні знання  в комп’ютерній техніці  та змагалися в практичних здібностях володіння  офісними програмами, але й мали можливість роззнайомитися, представити свій навчальний заклад та побували на екскурсії містом.

Анна ділиться своїми враженнями: «Було багато  емоцій, водночас, тяжко і весело. Пройшло гарне знайомство з суперниками в коледжі. Олімпіада була дуже напруженою, а найбільш - це очікування результатів. Зайняла почесну середину. Вражень дуже багато, найбільш позитивних та хвилюючих. Була велика честь представляти Черкаську область на всеукраїнському рівні. Я дуже рада, що мій керівник по олімпіаді, Ірина Анатоліївна Зайцева, вибрала мене другий рік поспіль,  розраховуючи на мене. Дякую Вам за  цей величезний  досвід».

Викладачі також мали можливість  попрацювати, перевіряючи роботи студентів. Відбувся обмін досвідом в рамках засідання Всеукраїнського методоб’єднання викладачів інформатики.

Отож, вітаємо Анну, пишаємось і бажаємо ще більших перемог!

За принципом Євробачення наступна олімпіада відбудеться в м. Нова Каховка Херсонської області.

фото: 
Невизначено