Відвідали ДНІПРО

Студенти Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ Максим Степаненко,  Артем Трамбовецький, Ярослава Рябокінь, Аліна Бондар та Михайло Романчук взяли участь у навчально-екскурсійній подорожі до одного з найпотужніших промислових центрів України міста Дніпра.

Очолили групу молоді в рамках виконання програми молодіжного клубу "Крок до успіху" для найактивніших її учасників спеціалісти з соціальної роботи Смілянського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Максим Пархоменко та Олександр Зінкевич.

Метої поїздки був обмін враженнями  та досвідом, набутим в цікавому молодіжному колективі однодумців міста Дніпра.

Це мальовниче місто на берегах Дніпра вразило студентів своєю набережною, диво-фонтанами та великою колекцією пам`яток історично-культурної спадщини.

«Наш графік був не досить напруженим, тому ми встигли навіть зробити цікаві фотографії та вдосталь поспілкуватися. З кожною хвилиною перебування в Дніпрі ми дедалі більше відкривали для себе це чудове місто. Із невід`ємним бажанням повернутися назад ми залишили місто з масою позитивних емоцій та незабутніх вражень» - розповів Артем Трамбовецький.

фото: 
Українська