Зустріч студентів першого курсу та їх батьків з адміністрацією коледжу

1 вересня 2018 року в актовій залі Смілянського коледжу харчових технологій традиційно відбулася зустріч студентів першого курсу та їх батьків з адміністрацією коледжу.

Розпочав конференцію директор коледжу О.І. Хоменко, який  привітав присутніх зі вступом до одного з найстаріших технічних коледжів України, який у 2019 році відзначатиме 135-ту річницю свого заснування. Наголосивши, що успішне навчання є головною запорукою майбутнього професійного та успішного життєвого шляху, виступаючий звернув увагу на необхідність виховання не лише висококласних фахівців, але і свідомих громадян нашої Вітчизни – України.

Заступник директора коледжу з НМР Л. С. Ляшенко надала інформацію про організацію навчального процесу в коледжі Заступник директора з навчально-виховної роботи О. В. Кикоть проінформувала батьків та студентів про організацію виховної роботи та дозвілля в коледжі. Наголосила на  вимогах щодо виконання правил внутрішнього розпорядку в коледжі та гуртожитку.

Соціальний педагог Є. В. Лисянович розповіла про роботу студентського самоврядування, окреслила питання призначення соціальної стипендії та соціального захисту пільгових категорій студентів. Завідувачі відділень Т. П. Брацюн, І. М. Касян та  О. М. Капустянська представили присутнім класних керівників груп першого курсу. Також на зустрічі були присутні голова студентської профспілкової організації О. П. Подобна, та завідувач здоровпунктом Т. А. Баштан.

Урочистою стала і посвята першокурсників у студенти коледжу,  яку провели активісти студентського самоврядування коледжу та голова самоврядування студентів Степаненко М.  До лав студентської громади  влилося майже 150 студентів нового прийому.  Після проведення конференції класні керівники провели перші батьківські збори на групах  1 курсу.

Хочеться побажати успіхів в освітньому  процесі та щоб новий навчальний рік приносив всім лише приємні враження!

фото: 
Українська